KIRMIZI HALI | 71. Venedik Film Festivali Açılışı

8/28/2014


Bu sene 71.si düzenlenen Venedik Film Festivali 'Birdman' filmiyle dün açılışını yaptı. Filmde rol alanlardan biri olan Emma Stone bob modeli kestirdiği yeni saçlarıyla festivale katılmış. Saç kesimleri arasında klasik olan bu model kulak memesinden omuz hizasına kadar da değişiklik gösteriyor. Valentino'nun Pre-Raphaelite akımından esinlenerek yarattığı 2014 Sonbahar/Kış koleksiyonundan seçtiği elbisesiyle Emma orta çağın yalınlığı, doğallığını yansıtır güzellikte. 


Hermes, Estee Lauder, Dolce & Gabbana gibi bir çok markanın yüzü olan ve 2012 yılında da Beymen ile ilk defa bir Türk markasıyla çalışan Constance Jablonski kırmızı halıda Alberta Ferretti'nin asimetrik omuz, nude tonlarındaki elbisesini dumanlı göz makyajıyla tamamlamış. 


Büyük mavi gözleri, keskin yüz hatlarıyla Dolce&Gabbana kampanyalarında sıkça karşımıza çıkan İtalyan model Bianca Balti D&G koleksiyonundan şifon elbisesiyle Sicilya etkisini sürdürmeye devam ediyor.


Kırmızı halıda pek rastlamadığımız isimlerden biri olan Edward Norton 'Birdman' filmindeki rolü sebebiyle Venedik Film Festivali'ne eşiyle birlikte katılmış. Eşi Shauna Roberts'ın seçtiği ayakkabıları hiçbir zaman sevemedim. O kadar ayakkabı seçeneği arasından zarif bir seçim yapmak bu kadar zor olmamalı. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest