KIRMIZI HALI | Teen Choice Awards 2014

8/11/2014


Her yıl internet üzerinden 13-19 yaşındaki gençlerin ve pek tabii ufak bir hileyle doğum tarihinde değişiklik yapanların oylarıyla birlikte sinema, müzik ve televizyon dallarında dağıtılan Teen Choice Ödülleri'ni  bu sene 'Teen Wolf'tan Tyler Posey ve 'Modern Family'den Sarah Hyland birlikte sundu. 


Pretty Little Liars dizisinin Kanadalı oyuncusu Shay Mitchell iki parçadan oluşan dantel büstiyer üstü, kalem eteği ve bordo rujuyla gecenin en çekici isimlerinden biri olmuş. Beyaz ve dantel karışımı son yıllarda kendine sürekli yer bulmaya başladığı için trend olup olmamasına hiç gerek duyulmayan bu ikili yaz gecesine yakışacak güzellikte.  


Pretty Little Liars'ın bir başka çıtı pıtı kızı Lucy Hale Christian Dior kırmızısıyla ve makyajıyla oldukça canlı ve sevimli görünüyor. Haziran ayında çıkardığı 'Road Between' albümüyle de konserler vermeye başlayan Lucy, gecede Pretty Little Liars dizisindeki performansıyla da 'En İyi Drama Aktrisi' ödülünü kazandı. 


2002 yılında oynadıkları Maid in Manhattan filminde birlikte rol alan Tyler Posey ve Jennifer Lopez 12 sene sonra yeniden bir araya geldi. Filmde henüz 12 yaşında olan Tyler Posey şu an 22 yaşında ve pek tabii değişime uğramış ama 45 yaşındaki Jennifer Lopez de yıllar geçtikçe gençleşmeye ve formda kalmaya devam ediyor. Elie Saab'ın mini dantel elbisesi içinde muhteşem!


Nina Dobrev eski sevgilisi Ian Somehalder ile bir yandan Vampire Diaries dizisi yüzünden bir araya gelmek zorunda kaldığı yetmiyormuş gibi davetlerde ve ödül törenlerinde de karşılaşıyor. Her ne kadar Ian gönlünü başka bir vampir Nikki Reed'e kaptırmışsa da bu kızın işi de kolay değil. Vionnet'in altın sarısı, pembe ve lacivert renkten oluşan etek - şort ikilisini  farklı örgü modeliyle tamamlamış. 


İki Jenner'ın arasında kalan Kim Kardashian Balmain'in 2014 Pre-Fall koleksiyonundan zebra desenli eteğini uzun kollu deri üstle tamamlamış. Sizi bilmem ama ben sıcak havalar etkisini sürdürdüğü müddetçe kırmızı halıda deri görmeye bir süre tahammül edemeyeceğim. 


Kendall Jenner üvey ablası Kim'in aksine beyazın gücünden faydalanmış. Bu yaz saçlara şekil vermek için yıpratmaya gerek yok. Deniz çıkıp taranmış görünümüyle ıslak saçlar Herve Leger, Missoni ve Cavalli gibi markaların defilelerinde farklı stillerde karşımıza çıktı. Bu modeli en çok tercih edenlerden biri olan Kendall da geriye yatırdığı saçlarıyla ıslak görünüm etkisinden vazgeçmeyenlerden. 


Selena Gomez Teen Choice Awards'daki renkli seçimlerin aksine Saint Laurent'in siyah tulumuyla yaşıtlarına kıyasla daha ağır takılmayı seçmiş. Böyle bir ödül töreni için bu kadar karalar bağlamak olmamış. Ama yine de ergen ödülleri bile olsa 'En Seksi Kadın' ödülünü kapmayı başarmış.


Şu aralar Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn ile birlikteliği konuşulan Chloe Grace Moretz ödül töreni için Valentino'nun 2015 Resort koleksiyonundan siyah-kırmızı ağırlıklı göbeği açıkta bırakan cropped üstü ve şortunu matadorlardan ilham alınmış ceketiyle tamamlanmış.


Vintage tarzda giyinmeyi çok seven Taylor Swift Novis'in mercan yeşili crop top ve eteğiyle retro esintisini tercih etmiş. Geçmiş dönemlere ait çizgileri ve akımları farklı formlarla karşımıza çıkaran tasarımcıların parçalarına kayıtsız kalmayan Taylor Swift, 60'lı yılların etkisini gece ve gündüz stilinin bir parçası haline getirenlerden.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest