'Sin City: A Dame to Kill For' Los Angeles Galası

8/22/2014


Kırmızı halıda işin kuralını iyi bilenlerden biri olan Jessica Alba 'Sin City: A Dame to Kill For'un Los Angeles galasında Zac Posen'in elektrik mavisi peplum elbisesi ve Giuseppe Zanotti'nin metalik sandaletlerini eşleştirerek bunu ispatlıyor. Haftanın Sokak Stilleri ve Style Way köşesinde sıkça yer verdiğim Alba günlük stiliyle de stil kodlarını layıkıyla uygulayanlardan.


Eva Green farklı duruşu ve gizemli havasını bütünler nitelikte karanlık ve gizemli yönetmenleri sevdiğini söylemiş. Canlandırdığı kadınların ortak noktasının korkusuz olduğunu ve bunu çekici bulduğunu söyleyen Eva yeşil gözleriyle uyumlu Elie Saab'ın zümrüt yeşili elbisesiyle yine göz alıcı. 300: Rise of an Empire'ın galası için de tercihini Elie Saab'dan yana kullanmıştı. 


Jaime King de doğum yaptıktan sonra kısa süre forma girenlerden. Her ne kadar kırmızı halı için çok istikrarlı bir profil sergilediğini düşünmesem de siyah ve altın renkli Versace elbisesiyle bu defa çıtasını biraz yükseltmiş.  2013 Met Gala'sında yine altın ve siyahı bir araya getirse de sonuç bu kadar başarılı olmamıştı. 


Son trendleri kendisine uygulamakta çekinmeyen Jamie Chung'ın bel kısmı kesip çıkarılmış (cut out) elbisesi Pamela Rolland imzalı. Hollywood stilini bir parça yansıtan cut out detaylar tasarımlara farklı bir hava katarken modern bir etki de yaratıyor. Sırt, göbek ya da bel bölgesini açıkta bıraktan, ufak bir pencere açan cut out elbiselerin fazlalıkları ortaya çıkardığını da eklemeli.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest