Dergi Kapakları | Eylül 2014

9/02/2014


Chloe Grace Moretz Allure dergisinin Eylül kapağında Versace'nin 2014 koleksiyonundan elbisesi, kırmızı ruju, retro bukleleriyle bizi karşılıyor. Şu aralar 'If I Stay' filminin tanıtımıyla meşgul olan 17 yaşındaki Chloe yaşlı bir ruha sahip olduğunu açıklamış. 

Eylül ayının en beğendiğim kapaklarından biri moda dünyasının 'poz verme kraliçesi' ilan ettiği Coco Rocha'ya ait. 60'ların güncellenmiş duruşuyla L'Officiel Singapur'da. Modelliğin gerektiği tekniğe ve disipline sahip olmasında dans geçmişinin etkisinin önemli rol oynadığını söyleyen Coco'nun bu sektörde en saygı duyduğu isimlerden birinin Cindy Crawford olduğuna değinmiş.

Karl Lagerfeld'in 'ilham perim' olarak nitelendirdiği Claudia Schiffer'ın Chanel'in 2014 koleksiyonundan bir parçasıyla kapak olması çok şaşırtıcı değil. 44 yaşındaki Claudia'nın güzelliğin bir yana bırakırsak bu ifadeyle birlikte kapak olmamış.

Givenchy'nin ceket ve pantolon ikilisiyle süper model olmanın gücünü duruşuyla hissettiren Naomi Campbell da Harper's Bazaar'ın İspanya sayısında. Ne varsa 90'lardaki modellerde var.

Vogue Fransa moda direktörü Emmanuelle Alt'ın stylingini yaptığı, Mert Alaş ve Marcus Piggott'un görüntülediği Natalia Vodianova Louis Vuitton'un low-cut üstüyle derginin Eylül sayısında. Özellikle yoğun bronz makyajıyla bende hayalkırıklığı yarattı. 

'Clouds of Sils Maria' filminde birlikte rol alan Kristen Stewart ve Juliette Binoche Interview Almanya kapağında. Kristen Stewart dergiye verdiği röportajda bağımsız sanat filmleriyle gişe filmleri arasında ayrıma değinmiş. Bağımsız filmleri kendin için yaparsın gişe filmlerini ise başkaları için mantığını saçma bulduğunu, herkesin yaptığı işi izleme fırsatı bulduğu için gişe filmlerinde rol almayı sevdiğini açıklamış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest