Haftanın Sokak Stilleri

9/15/2014


New York Moda Haftası'nda 2015 İlkbahar koleksiyonu için geçiş yapılırken New York caddelerinde paltolara yer açıldı. Kate Bosworth skinny jeani, güneş gözlükleri ve sandaletleriyle kendi sonbahar stilini harmanlamış.

Jessica Alba sokak stiliyle yakından takip edilen isimlerin en başında geliyor. Geçtiğimiz hafta New York'ta Rebecca Minkoff'un nude rengindeki deri ceketi ve Ancient Greek Sandals'ın tasarımıyla görüntülenmiş.

Pazartesi günü gerçekleşen Rafael Nadal ve Novak Djokovic arasında oynanan US Open finaline katılan ünlü isimlerden biri de 'The Newsroom' dizisinden Olivia Munn'du. Maç günü gri sweati, çiçek desenli mini şortu ve nude Louboutinleri seçmiş. 


Diane Kruger Instyle'ın 20'inci yaş partisine hazırlanırken telaş içinde görünüyor. Chloe'nin A-line elbisesi, bootileri ve mavi çantasıyla eşleştirdiği mavi güneş gözlükleriyle birbiriyle oldukça zıt olan parçaları karıştırarak yine kendine has stilini konuşturmuş. 

Modaya olan düşkünlüğüyle de ön plana çıkan Maria Sharapova moda haftalarını ön sıradan Anna Wintour'la birlikte izleyenlerden biri. Beyaz gömlek & siyah etek uyumunu rahat bir görünümle sokak stiline uyarlamış. 

Farklı skinny jean modelleri içinde görmeye alıştığımız Eva Longoria kısa boylu ufak tefek bir kadın olmasına rağmen yaptığı seçimlerle kendisi için en doğru olanı bulup dikkat çekmeyi başarıyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest