Haftanın Sokak Stilleri

9/22/2014


Emma Stone, New York'ta bu kez sevgilisi Andrew Garfield olmadan görüntülenmiş. Emma zarafetini kaybetmeden günlük giyimini rahat ve sportif seçimden yana kullananlardan.

Leonardo DiCaprio ile oynadığı 'The Wolf of Wall Street' filmiyle ismini duyuran Margot Robbie basic beyaz tişört, jean şort ve conversleriyle çaba harcamadan cool görünüyor. 

İkinci çocuğuna hamile olan 37 yaşındaki Liv Tyler'ın kilo aldığıyla ilgili çıkan haberlere kulak asmadan güzelliğinden bir şey kaybetmediği gerçeğine dönebiliriz. Siyah kazağı, puantiyeli eteği, Chanel çantasını kırmızı ruju ve ojeleriyle eşleştirerek gösterişe gerek duymadığını kanıtlıyor. 


'Modern Family'nin seksi Gloria'sı Sofia Vergara, kırmızı halıda cazibesi ve kıvrımlarını ön plana çıkaran kesimleri tercih ederken sokak stili için de skinny jean ve yüksek topuklarından vazgeçmeyenlerden.

Jordana Brewster ve Jenna Dewan'ın da katıldığı Beverly Hills'teki bir butik açılışından sonra görüntülenen Nikki Reed, mini eteğiyle siyah-beyaz monokrom trendini kendine uygulamış. 

'One Tree Hill'den sonra yeni dizisi 'Chicago P.D' ile ekranlara dönen Sophia Bush da tek renk giyinmeyi tercih ederek siyah bootieleri ve Saint Laurent çantasıyla renk katmış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest