Haftanın Sokak Stilleri

9/30/2014


Jessica Alba'sız Haftanın Sokak Stilleri köşesi eksik kalır. Günlük stiliyle her daim merak edilen Alba kimi zaman mini etekleri, yüksek topuklarıyla klasik çizgide olurken kimi zaman da boho-chic tarzıyla karşımıza çıkıyor. Bu defa tişört, tayt ve Dr.Martens botlarıyla New York caddelerinde.

Victoria Beckham her zamanki ciddiyetiyle klasik stilinin altını çizen bir karışımla huzurlarımızda. Victoria gibi sigaret pantolunu gömlek üzerine süveterle giyebileceğiniz gibi iri örgü kazaklarla da tamamlayabilirsiniz. 

Lily Collins Paris'te Givenchy mağazasından çıkarken görüntülenmiş. Jean ve tişörtlerini Los Angeles'ta bırakmış olmalı bu kez Paris'e özel bir şıklık içinde.


Kirsten Dunst ismini vermeseydim fotoğraftan çıkarmakta belki zorlanabilirdiniz. Duruşu ve baştan aşağıya yaptığı seçimle teyze görüntüsünde.

Jessica Simpson'ın bacak kasları göze bu kadar çarparken stilini bir yana bırakmakta sakınca göremiyorum. Doğumdan sonra aldığı kilolardan kurtulduğu için mini şortlar, elbiseler içinde daha sık rastladığımız Jessica bu kez yine kaslarını gizlemeye gereği duymamış. O kadar sıkı çalışmasının eseri ne de olsa..

Chris Hemsworth'un eşi minyon güzel Elsa Pataky Madrid'de boho stilin vazgeçilmezlerinden olan maksi elbisesini hırkası ve Chanel çantasıyla tamamlamış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest