KIRMIZI HALI | 2014 GQ Men of the Year Ödülleri

9/04/2014


GQ İngiltere, yılın adamlarını ödüllendirirken bu kez açılışı da onlarla yapalım. Kraliyet Opera binasında düzenlenen törene sinema, müzik ve moda dünyasından bir çok isim katıldı. Kırmızı halıda poz verenlerden biri de Gerard Butler. Zaman zaman kareli takımları da tercih eden Butler bu kez smokinden şaşmamış. 
Men of the Year 2014'te stil sahibi erkeklerde kendine özgü, 'unmatched' eşleştirmeleriyle imzasını atan Johnny Depp bulunuyor. 
Erkek giyiminde detaylar dikiş, kesim ve kumaşla önem kazanırken gecede 'Yılın Oyunucusu' ödülünü alan Benedict Cumberbatch bu karışımın en formda haliyle karşımıza çıkıyor. 


'Hayatımın üç kadını: Annem, karım ve Jane Austen' diyen Colin Firth 'Leading Man' ödülünü aldığı geceye eşiyle birlikte katılmış. 
Bradley Cooper dururken daha çok Jonah Hill'in dikkatimi çekme sebebi tabii ki verdiği kilolara tekrar kavuşması. Her zaman kadınların vücut ölçülerinden konuşacak değiliz ya. Gecede 'Yılın Uluslararası Şöhreti' ödülünü de kapmış bu arada. 
'Grinin Elli Tonu' hakkında ne kitabı ne de filmiyle ilgiliyle en ufak bir fikrim yok. Tek bildiğim başrolü aldıktan sonra Jamie Dornan ismiyle yeni tanışmış olmam. 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Oyuncusu' ödülünü kitabın yazarı E.L James'in elinden alan Dornan koyu mavi takımıyla Benedict ile birlikte gecenin şık ismi. 


Kim Kardashian'ın 'Yılın Kadını' ödülünü almasına şaşıran birilerinin kaldığını sanmıyorum. Bir şekilde her zaman kendinden bahsettirmesini bilen Kim, Russo'nun 2014 Sonbahar koleksiyonundaki elbisesini Atsuko Kudo'nun lateks büstiyer bodysiyle tamamlamış. Tasarımlarını giyecek kadınları seçerken oldukça tutucu davranan Tom Ford her ne kadar bazı isimleri kendi listesinin dışında tutsa da Kim Kardashian bu kez onun sandaletlerini seçmiş. 


Katıldığı davetlerde en çok ilgi çeken isimlerden biri olan Cara Delevigne, Burberry Prorsum'un 2014 Sonbahar koleksiyonundan dantelden oluşan transparan elbisesini yüksek belli şortla eşleştirmiş. Ağzındaki çubuğu bir çeşit aksesuar olarak kullanmak istediği açık olsa da anlamsızlığı ortada.


Model Jourdan Dunn gecenin en göz alan kadını! Zuhair Murad'ın transparan ve işlemeli elbisesi vücut hatlarını ortaya çıkarırken duruşuyla bunu en zarif haliyle başarıp fark yaratıyor. 


'Yılın Sporcusu' ödülü alan Lewis Hamilton Nicole Scherzinger'la birlikte fotoğraflara da yansıyan pozitif etkisiyle GQ gecesinin en şık çiftlerinden biri olmuş. Nicole Floransalı tasarımcı Ermanno Scervino'nun Resort 2015 koleksiyonundan tül ve saten şeritlerden straplez elbisesi içinde.


Game of Thrones'dan tanıdık bir yüz olan İngiliz aktris Natalie Dormen Emilio Pucci'nin 2014 koleksiyonundaki uzun elbisesini kendine özel olarak değiştirip DVF clutchı ve Aquazzura'nın ayakkabılarıyla tamamlamış. 


Rita Ora bir düğüne katılmış çeyrek altınını taktıktan sonra davetten ayrılırken görüntülenmiş gibi. Özellikle Rihanna'yla kendi çapında stil yarışı içinde olduğunu düşünürsek oldukça fena. 


Jessie J.'nin şu ana kadar kırmızı halıda pek geçerli notu yok. Niye olmadığına bakmak için Jean Paul Gaultier'in deriiiin yırtmaçlı elbisesi ve bol dekolteli tasarımına bakmak yeterli. Biraz Jessica Rabbit etkisi yaratmak istemiş olamaz mı?

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest