39. Toronto Film Festivali: 'While We’re Young'

9/10/2014


Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali'nde gerçekleştiren, hayatları birbirine karışmış çiftlerin hikayesini anlatan 'While We're Young' filminin oyuncularından Naomi Watts kırmızı halıda Antonio Berardi'nin bel kısmı siyah ve gümüş detaylardan oluşan yandan cepli elbisesiyle dramatik bir hava yaratmış. Nötr renkler bir yana yeni sezonun moda rengi ne olursa olsun artık ton farklılıklarına kucak açıyoruz. Pantone kataloğu da aynı sayfasındaki renkleri birlikte giyebileceğimizi söylüyor.


Amanda Seyfried Valentino'nun 2015 Resort koleksiyonundan etek kısmı multi renkli çiçeklerden oluşan dantel elbisesiyle baharı getirmiş. Yandan ördüğü zarif at kuyruğu modeli saçları ve pembe makyajıyla uyumlu Jimmy Choo'larıyla romantik bir etki yaratmış.


Yönetmen Noah Baumbach 'Frances Ha' filminden sonra 'While We're Young' için yine Greta Gerwig'den vazgeçmemiş 'Frances Ha' filmine bayılmam sebeplerimden biri olan Gerwig filmin galası için Prabal Gurung'un 2015 Resort koleksiyonunda bulunan metalik baskılı, dokulu elbisesinin etek ve bel kısmındaki deri parçalarını kullanmak istememiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest