KIRMIZI HALI | amfAR Milano 2014 Gala

9/23/2014


Milano Moda Haftası'nın kapanışı AIDS araştırmalarına bağış toplamak için gerçekleşen amfAR Galası ile son buldu. Damien Hirst'ün bir eseri ve Bulgari saatin açık arttırmayla satışa sunulduğu gecede Victoria's Secret modeli Shanina Shaik kırmızı halıda altın renginin gücünden yararlanıp ışıldayanlardan olmuş.

Modaya ilgi duyabileceği bir ortamda yetişmediği için mesleğe adım attıktan sonra yoğun bir öğrenme sürecine giren Coco Rocha estetik anlayışını ilerleyen yıllar içinde değiştirdiğini söylüyor. Balmain'in güçlü ve sert omuzlu elbisesi içinde 'poz verme kraliçesi' ünvanının hakkını veriyor. 

Bar Refaeli, Stella McCartney'nin New York'ta Elizabeth Street Garden'da düzenlediği bir partide tanıttığı 2015 Resort koleksiyonundan mavi-siyah ipek şeritleri olan elbisesini seçmiş. Elbisenin kırmızı-siyah tonunu tanıtım günü Amber Heard giymişti. 

Atelier Versace'nin kırmızı elbisesi içinde her zamanki cool tavrını sergileyen Leigh Lezark gecenin en şık kadınlarından. 


Alessandra Ambrosio Versace'nin derin yırtmaç, göğüs dekolteli elbisesiyle kırmızı halıdaki iddialı duruşunu sergiliyor. 

Victoria's Secret modeli Izabel Goulart bu sene Leighton Meester'ın Met Gala'sında giymiş olduğu uzun kollu, altın işlemeli elbisesini tercih etmiş. 

Kanadalı top model Jessica Stam bembeyaz teni, baygın bakışlarıyla maskülen ve feminen çizgisinden vazgeçmemiş. 

Rosario Dawson fildişi ve beyaz renkli Vionnet tasarımıyla minimalist bir etki mi yaratmak istedi bilinmez ama bu kadın ne giyse olmuyor, olmuyor.. Tilda Swinton'da bırakacağı etkiyi düşününce Dawson'ın üzerinde sönük kalmasına şaşırmamalı tabii.


Revenge dizisinden İngiliz aktris Ashley Madawake Wes Gordon'ın 2014 Kış koleksiyonundan bronz saten elbisesiyle pürüzsüz bir görünüm yaratmış.

Aristo-boho stiliyle İngiliz güzelliğine sahip olan Poppy Delevingne dantel üzerine çiçek işlemeleri olan Emilio Pucci'nin pantolon takımı içinde. 

Disney Channel ünlüsü olan Bella Thorne geçtiğimiz haftalarda New York Moda Haftası'na da katılmıştı. Emilio Pucci'nin bol transparan detayları olan elbisesi içindeyken 16 yaşında olduğuna inanmak oldukça zor. 

Bir davet olur da Heidi Klum'suz olur mu hiç? Kırmızı halının müdavimlerinden olan Klum Versace'nin bel kısmı metalik büstiyer üst ve siyah eteğiyle iki parçadan oluşan tasarımıyla.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest