2014 American Cinematheque Ödülleri

10/24/2014


Bağımsız bir sivil toplum kuruluşu olan 'The American Cinematheque' ödüllerinde Hollywood yıldızları Matthew McConaughey için bir araya geldi. 'Sinemaya kayda değer katkı sağlayan ve sıra dışı sanatçıya' verilen ödülü bu sene Mr. McConaughey aldı. Camila Alves ile birlikte kırmızı halıda geçiş yapan aktör; Dolce & Gabbana'nın kadife, saten yakaya sahip ceket takımını seçerken eşi de D&G'nin uzun kollu dantel panellere sahip elbisesini Aldo clutchıyla tamamlamış.


'How to Lose a Guy in 10 Days' ve 'Fool's Gold' filmlerinde birlikte rol alan Kate Hudson ve Matthew McConaughey beyazperdenin uyumlu çiftlerinden. 2014 Sinematek Ödülleri'nde arkadaşını yalnız bırakmayan Kate Hudson Jenny Packham'ın vücudunu saran payetli, metalik renkteki straplez elbisesiyle ışıldıyor. 'Göğüs Kanseri Farkındalık Ayı'nı onurlandırmak için pembeye boyattığı saçlarıyla da ayrıca güzel.


Jessica Chastain sevdiği renklerden biri olan sarıdan vazgeçmeyerek Givenchy'nin mücevherlerle boyundan bağlı (halter neck) elbisesini altın renkli kemeriyle tamamlamış. Islak görünümlü saçları yandan ayırıp yapıştırmak suretiyle arka kısmını kuru ve özgür bırakan Jessica makyajıyla bir o kadar da fresh görünüyor. 


Michelle Monaghan yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor. Matthew McConaughey ile True Detective dizisinde birlikte rol alan aktris Miu Miu'nun uzun kollu, siyah taşlarla detaylandırılmış elbisesini bilekten bağlı Louboutin'lerle birlikte kullanmış. 


Kırmızı halıda denizkızı formundaki elbiselere sıklıkla yönelen Reese Witherspoon, Prabal Gurung'un 2015 Resort koleksiyonundan siyah-beyaz fırça darbelerinden oluşmuş görünümdeki saten elbisesine son dokunuşunu retro dalgaları ve kırmızı rujuyla vermiş.


Matthew McConaughey ile 7 Kasım'da gösterime girecek olan 'Interstellar' filminde başrol oynayan Anne Hathaway'in siyah halatlardan oluşan Christopher Kane tasarımı içinde farklı göründüğü kesin ama şık olmaktan uzak. 


42 yaşındaki Jennifer Garner özellikle anne olduktan sonra katıldığı etkinliklerde abartıdan uzak stili iyice benimseyenlerden biri oldu. Bu defa da Dolce & Gabbana olduğu pek de belli olmayan çiçek aplikelerden oluşan tasarımıyla siyahlar içinde. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest