Dergi Kapakları | Ekim 2014

10/09/2014


Vogue Türkiye, kapağındaki neo feminen vurgusunu feminenliğini maskülen kılıklara teslim edecek kadar özgüven sahibi, yeniliklere açık olarak tanımlıyor. Medcezir dizisinin oyuncularıysa Ekim sayısında tam kadro okula dönüyor.

İlk bakışta Harper's Bazaar Brezilya kapağında Burcu Esmersoy yer alıyor demek gelse de Ana Beatriz Barros bu görünümünü fotoşop sayesinde başkalaşım geçirmesine borçlu. 

'Gone Girl' filminin yapımcılığını üstlenen Reese Witherspoon Oscar de la Renta ve Dolce&Gabbana tasarımları içinde Amerikan Vogue'da.

Aşkın iniş çıkışlarının aktarıldığı 'The Disappearance of Eleanor Rigby'de James McAvoy ile birlikte rol alan Jessica Chastain 'Film Noir Bond Girl'ün etkisi altına girmiş. Interview'ün Ekim sayısı için Louis Vuitton, Burberry, Lanvin, Sharon Wauchob ve Givenchy gibi markaların tasarımlarıyla Craig McDean'e poz vermiş. Etrafımda biri acı çekiyorsa şefkat gösteririm ve ben de öyle hissederim, belki onlarla birlikte ağlarım diyerek bunun zayıflıktan değil, empatiden dolayı olduğunu söylemiş. 

Natasha Poly Vogue Almanya kapağında 50 ve 60'ların bouffant saçlarıyla bizi karşılıyor. Bouffant saç  ve hacimli krepler olunca pek tabii ki Brigitte Bardot havasını yansıtıyor. Nude dudaklar ve dumanlı göz makyajıyla Rus model bizi bir parça geçmişe götürüyor. 

Burberry'nin 2014 Sonbahar/Kış defilesi sonrasında sınırlı sayıda kişinin özel siparişle sahip olabildiği koleksiyon parçaları ünlü isimler tarafından oldukça ilgi görmüştü. Eylül ayında gerçekleşen Prorsum defilesinden sonra müdavimlerine özel sipariş seçenekleri sunan Burberry bu defa L'Officiel Paris sayısında Suki Waterhouse'ın isminin baş harflerini taşıyan monogram baskılı pançosunda kendini gösteriyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest