'Gone Girl' World Premiere

10/01/2014


David Fincher'ın yazar Gillian Flynn'ın çok satan romanından uyarladığı Gone Girl filminin yapımcılığını üstlenen Reese Witherspoon filmin New York galasında Calvin Klein tasarımıyla Hollywood glam etkisinde. Halter neck yani boyundan bağlı elbisesini kendine fresh bir görünüm sağlayan saç ve makyajla tamamlamış. 


Rosamund Pike filmde Ben Affleck'in kaybolan eşi Amy Dunne'ı canlandırıyor. Yedi aylık hamile olan Pike 'Gone Girl'ün galasında belirginleşen karnını Altuzarra'nın 2015 Resort koleksiyonundan boyundan bağlı, fiyonk detaylı tasarımıyla gizlemeyi başarmış. 


Reese Witherspoon gibi kırmızıyı seçenlerden biri de Emily Ratajkowski. Basit saç modeli ve aksesuar kullanmadan omzu açık, off-shoulder, elbisesiyle vücut hatlarını ön plana çıkarmış. Robin Thicke'nin 'Blurred Lines' klibinden sonra şansı açılan Emily Hollywood'u da etkisi altına almış görünüyor.


CSI: NY dizisiyle tanıdığım Sela Ward'ı kırmızı halı üzerinde görünce sevindim doğrudur. Duruşu ve tarzıyla sadece film ve dizilerde görebildiğim 58 yaşındaki oyuncu aksesuar kullanmadan, baştan aşağı simsiyah giyinerek fazlasıyla minimalist olmayı tercih etmiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest