Haftanın Sokak Stilleri

10/22/2014


Kazakların yeni rakibi sweatshirt'ler deri etek ve deri ceketlerle tamamlanıp şık bir parçaya dönüşüyor. Jamie Chung da Sophia Webster ayakkabıları ve aviator güneş gözlükleriyle sweatshirt'leri salaşlıktan çıkarıp şık bir parçaya dönüşebileceğinin sağlamasını yapmış. 

Gemma Arterton Bond kızı olmaktan uzak balıkçı yaka kazağı, botları ve beresiyle kışı erken getirenlerden.

Minimal stiliyle öne çıkan Kate Bosworth, abartıdan uzak mini elbisesini Thakoon'un piton desenli dolgu topuk bootie'leri ve Tod's çantasıyla tamamlamış. 


Sienna Miller bohem stilini aksesuarlarıyla birlikte destekleyip harika karışım yaratanlardan. En salaş haliyle bile şık olmayı başaran Sienna basmada fistan giyemem amaan diyip üzerine bir de leopar ceketini almayı uygun görmüş.

Punk tarzını sokak stiline yansıtan Gwen Stefani Cadılar Bayramı için balkabağı alışverişine çıkmış gibi. 90'ların salopetleri yani diğer ismiyle bilinen tulumlar pantolonların kullanışlılığını ve elbiselerin rahatlığını bir arada taşıyor. 

Modern Family dizisinin 23 yaşındaki oyuncusu Sarah Hyland haki renkli montu, Miss Dior çantası ve Ray-Ban aviator güneş gözlükleriyle yaşını yansıtan rahat bir seçim yapmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest