'Interstellar' LA Premiere

10/30/2014


Cesur kadınların bayıldığı, geceliği andıran slip elbiseler 90'lardan günümüze kadar kendini unutturmadı. İpek, saten ve dantellerle süslenen spagetti askılı elbiselere defilelerde sıklıkla rastlarken, gündelik hayatta daha kolay uyarlanabilmesi için biraz daha kalın kumaşlara yönelme oluyor. 

Anne Hathaway yeni filmi 'Insterstellar'ın galası için Richard Nicoll'un 2015 İlkbahar koleksiyonundan seçtiği V yaka maksi elbisesini metalik renkli sandaletleri, uzun kolyesi ve son zamanların gözde aksesuarı olan şahmeranla tamamlamış. Ama yine de o V 'nin biçimsizliği dikkat çekmeyecek gibi değil.


Jessica Chastain, Givenchy Couture'un yan paneli dantellerden oluşan tasarımını yeşil küpeleri ve kızıl saçlarıyla birlikte tamamlayarak eski Hollywood divalarının büyüsünü üzerinde taşıyor. 1960'lardaki vaklı, feminen saçlar kırmızı halıda dönüşünü her daim gözler önüne sererken Jessica'nın kendine yakışan bu saç modelinden bir süre vazgeçmemesi yerinde. 


Kip Thorne'un kara delik teorisinden ilham alınarak çekilen 'Intersellar'da Twilight filminde Renesmee Cullen olarak tanıdığımız 2000 doğumlu Mackenzie Foy da yer alıyor. Kurt ve vampirlerin arasından çıktıktan sonra kara delikleri kullanarak zamanda yolculuk yapan bir grup keşifçiye katılan Mackenzie tüm sevimliliğiyle galada yerini almış.


Matthew McConaughey D&G'nin üç parçadan, bordo şeritlerden oluşan takımını seçerken hiçbir davette eşini yalnız bırakmayan Camila Alves de Rubin Singer'ın geometrik baskılarla kaplı asimetrik peplum elbisesini giyerek eşiyle birlikte uyumu yakalamış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest