Haftanın Sokak Stilleri

11/24/2014


Günlük stilinde karıştırdığı parçalarla kalbimizi çalan Jessica Alba yine rahat ve şık görünen bir kombinle karşımızda. Uzun zamandır kullandığı kahve tonlarındaki saçlarını boyatıp yeniden sarışın oldu ve boyattığı anların videosunu da instagram hesabından paylaştı. 

Buffy the Vampire Slayer'ın yıldızı Sarah Michelle Gellar haki renkteki ceketini yine aynı renkteki ankle botlarıyla eşleştirmiş. Jean ve beyaz tişört ikilisinden yıllar geçse sıkılmayacağımı düşünüyorum. Sarah Michelle Gellar da bunun arasına toprak tonlarını ve aksesuarlarını katarak hareket katmış. 

Jamie Chung trend parçaları kendine özgü seçimleriyle başarıyla harmanladıkça stiliyle yakından takip edilenlerden biri olmaya hak kazandı.


Alessandra Ambrosio siyah ve griler içinde bu hafta sportif bir görünümde. Christian Louboutin'in messenger çantası ve Westward Leaning voyager güneş gözlükleriyle yakaladığı havayı sevdim. 

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Sienna Miller yüksek belli skinny jeani, ipek bluzu ve tüvit ceketi ile New York'ta ortaya çıkmış. 

Genel olarak tarzın iyi ama o palto senin bacak boyunu kesmiş Eva'cım. Bu yorumu Eva Longoria'ya yapmasam olmazdı. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest