KIRMIZI HALI | 2014 Amerikan Müzik Ödülleri

11/25/2014


2014 Amerikan Müzik Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Biz de 42. kez düzenlenen ödül töreninde kimler, ne giymiş kırmızı halı geçişine bir göz atalım.

Jennifer Lopez bu kıyafetiyle belli ki karın kaslarına odaklanmamızı istemiş. 2014 MTV Video Müzik Ödülleri'nde de buna benzer cut-out bir elbiseyle geceye katılan Jennifer, bu kez Reem Acra'nın nude rengindeki bandaj tasarımını tercih etmiş. Elbiseyi giydiğinizde üzerinizde bir şey yokmuş gibi bir görüntü yaratan nude tonu ünlülerin davetlerde en sık tercih ettiği renklerden biri olmaya devam ediyor. 


White-hot! Derin V yakalı Kaufmanfranco tasarımı içinde baştan aşağı beyazın ışıltısıyla enfes görünen Kate Beckinsale Bulgari Serpenti kolyesiyle de son noktayı koymuş. 


Gecede ödüllerden biri sunan Elizabeth Banks, kırmızı ve turuncu desenlerin ağırlıkta olduğu Peter Pilotto tasarımı içinde pek sevimli görünüyor. Kırmızı halıdaki seçimlerine genellikle hayran olmasam da renklerin yardımıyla yakaladığı bu havayla gecenin en şıklarından biri olmuş.


Davetlerin gedikli ismi Heidi Klum, Versace'nin 2015 İlkbahar koleksiyonundan pembe-siyah karışımı, lazer kesimli elbisesiyle renkli ve eğlenceli görünüyor.


Altının durumu önümüzdeki günlerde ne olacak onu ekonomi uzmanlarına bırakıp, biz moda dünyasındaki değerine bakalım. Olivia Munn, Lanvin elbisesiyle altın çağın etkisinde kalmış. Drapeli, dore tasarımını metalik renkli kemerle tamamlamış. 


Selena Gomez, Armani Privé'nin zarif tasarımını altın bilezikleri ve küpesiyle tamamlamış. Genelde yaşından daha ağır görünmek isteyen Selena yine bu kuralını bozmamış.


'Pretty Little Liars'ın oyuncusu Lucy Hale oyunculuk haricinde müzik çalışmalarıyla da hayran kitlesini etkilemeye devam ediyor. Etek kısımları püsküllü elbisesi Vera Wang'ın 2015 koleksiyonundan. Siyah elbisesini dumanlı göz makyajı ve koyu renkli dudaklarıyla da destekleyerek gotik bir görünümde kırmızı halıdaki yerini almış. 


Fergie derin bacak dekoltesine sahip, halter kesim, altın kemerli Halston Heritage imzalı elbisesini Anthony Vacarello Versus tasarımı sandaletleriyle birlikte kullanarak daha kadınsı bir etki yaratmış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest