'American Sniper' New York Galası

12/16/2014


Amerikan Film Enstitüsü tarafından yılın en iyi filmleri arasında gösterilen American Sniper'ın yönetmeni yaşlı kurt Clint Eastwood. Irak'taki savaşta 100'den fazla teröristi tek başına öldürmeyi başaran, Iraklıların bile "şeytan" lakabını taktığı Chris Kyle'ın gerçek hikayesi. Savaşın zihinde açacağı yaraları göstermek için bu senaryo Clint Eastwood'a teslim edilmiş. Bradley Cooper'la yapacağı ortaklığın sonuçlarını merakla bekliyoruz.

Burberry'nin reklam yüzü olan Suki Waterhouse filmin galasında sevgilisi Bradley Cooper'ı yalnız bırakmamış. Stella McCartney'nin cut-out detayları olan maksi elbisesi içinde hem seksi hem şık görünüyor. 


'American Sniper' filminin oyuncularından biri olan Sienna Miller tercihini Balenciaga'dan yana kullanmış. Omuzlarını ortaya çıkaran, göğüs kısmı satenle sarılı, transparandan oluşan elbisesi ve bob kesimi saçlarıyla enfes görünüyor. Pembe ruju, kalın eyelinerı ve bronz makyajıyla ışıldayan Sienna, kırmızı halıda görmeyi merakla beklediğimiz isimlerden biri olmayı sürdürüyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest