'Big Eyes' New York Galası

12/17/2014


Film Walter ve Margaret Keane çiftinin hikayesini anlatıyor. Walter Keane 1950'li ve 60'lı yıllarda resmettiği büyük gözlü çocuk tablolarıyla üne kavuşur. Oysa tabloların gerçek sahibi eşi Margaret Keane'dir. Margaret, tablolarının eşi Walter'a atfedilmesine dayanamaz ve sonunda boşanır. Çift arasında, tabloların sahipliğini kanıtlamak için gerilimli bir mahkeme süreci başlar.

'Big Eyes'da Amy Adams Margaret Kane'e hayat verirken bir filmin galası için oldukça sönük kalan Max Mara'nın trench elbisesini seçmiş.


Krysten Ritter güzelsin, hoşsun, sempatik kadınsın ama bu kez sen de hayal kırıklığı yarattın. Elbisenin üst kısımlarında askılar yerine kullanılan ten rengindeki transparanları gördükçe bende ince çorabı kesip üzerine geçirmiş gibi bir his yaratıyor. Ayrıca o dore eteğin altına yine aynı renklerde ayakkabı ve clutch almak da neyin nesi kuzum?


Olivia Palermo eşi Johannes Huebl ile katıldığı galada siyah kürk pelerini, deri eteği ve çizmeleriyle siyahlara bürünmüş. Bir başkasında sıkıcı bir etki yaratabilecek bu karışım Olivia'nın üzerinde sıradan olmaktan çıkıyor.

En son Gossip Girl'de Lily van der Woodsen olarak karşımıza çıksa da bizim için Hayat Ağacı'ndaki Sam olarak gönlümüzde ayrı bir yere sahip Kelly Rutherford da 'Big Eyes'ın galasına katılmış. Tüvit elbiseyi tercih eden Kelly, her daim zarif bir kadın profili çiziyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest