Dergi Kapakları | Aralık 2014

12/02/2014


Aralık ayı dergi kapaklarına Harper's Bazaar'ın Rusya edisyonuna kapak olan Jennifer Lopez ile başlayalım. Amerika Müzik Ödülleri'nden birkaç gün sonra Roberto Cavalli'nin balıkçı yaka mavi üstü, elmas küpeleri ve bordo dudaklarıyla ultra-glam havasını yansıtır seçimlerle derginin konuğu olmuş. 

Instyle Aralık sayısında Ocak ayında vizyona girecek 'Çalsın Sazlar' filminde meyhane şarkıcısını canlandıran Belçim Bilgin yer alıyor. Dergiye verdiği röportajda Kelebeğin Rüyası'nı ve eşi Yılmaz Erdoğan'ın hayatındaki yerini anlatmış. 

Vogue'un efsane styling ismi Grace Coddington bir başka efsane moda fotoğrafçısı Annie Leibovitz'le birleşip Valentino couture içinde Amy Adams'ı kapağa taşımış. Bu arada daha önce de Max Mara'nın yüzü olan Amy Adams yeniden markanın 2015 İlkbahar/Yaz aksesuar koleksiyonunu tanıtacak.

Harper's Bazaar İngiltere'deyse Carey Mulligan duru güzelliğiyle bizi karşılıyor. Dergiye Meryl Streep ve Helena Bonham Carter ile birlikte 2015 yılında vizyona girecek 'Suffragatte' filmiyle ilgili konuşan Carey, buğulu, puslu fotoğraflarda couture güzellikler içinde sarmalanmış.

Karl Lagerfeld'in pek sevgili kedisi Choupette'e ne kadar düşkün olduğunu bilmeyen kalmamıştır sanırım. Kedisini prensesler gibi yaşatan, onun hayatını anlatan bir kitap bile yayınlatan Lagerfeld bu kez bouffant saçları, ince eyelinerı, ve nude dudaklarıyla büyüleyici görünen Gisele ile Choupette'i bir araya getirmiş. 

Leonardo DiCaprio ile paylaştığı 'The Wolf of Wall Street' filmiyle parlayan Margot Robbie W Magazine için Donna Karan elbisesiyle suyun altında pozlar vermiş. Jake Gyllenhaal da benzer karelerle W'nin Aralık sayısında yer alıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest