Haftanın Sokak Stilleri

12/08/2014


Kışın vazgeçilmezlerinden olan shearling ceketler yine sahneye çıkarken Kate Bosworth da çiçek desenli elbisesi, sevimli küçük el çantası ve boyfriend ceketini bu kırpma yünlü botlarıyla birlikte kullanıp yağmurda yürüken bile şık görünmeyi başarmış. 

Jessica Biel hamile olduğunu açıkladıktan sonra pilatesini, yürüyüşünü ihmal etmeyen Hollywood yıldızlarından. Spor yaparken bile eşofman ve spor ayakkabılarıyla ilham olan Jessica biraz da bizim ünlülere bu rahat tavırlarını bulaştırabilir mi? Teşekkürler. 

Amerika'da Şükran Günü'nden sonraki gün olan cumaya denilen 'Black Friday' geçen yıla göre bu sene biraz düşüş gösterse de Jennifer Lawrence o gün içinde alışveriş yapmayı ihmal etmemiş. Çizgili kabanı, gri beresi ve makyajsız görüntüsüyle Rodeo Drive'a uğrayanlardan biri olmuş. 


Herkesin merakla beklediği Victoria's Secret defilesi geçtiğimiz günlerde düzenlendi. Alessandra Ambrosio da defilede Adriana Lima ile birlikte 2 milyon dolar değerindeki elmaslarla kaplı iç çamaşırını giymişti. Defileden sonraki günlerde makyajsız, metalik renkli deri pantolonu ve haki ceketiyle biraz yorgun görüntülense de yine güzel mi güzel.

Lily Collins sokak stilinde rahat ve sevimli seçimleriyle takip edilenlerden isimlerden biri olmayı başarmış görünüyor. Belirli bir çizgisi olmasa da kendi özgü dokunuşlarla her tarzı bir şekilde üzerinde uygulayıp kötü sonuçlar elde etmiyor. Tişört ve kot kombinlerini günlük hayatında sık kullandığı gibi kadınsı tasarımlar ve stilettolarla birlikte de karşımıza çıkıyor. 

Kaley Cuoco saçlarını kısaltmakla ne iyi yaptı, çok da iyi oldu. Cameron Diaz havasını yakalayan Kaley'nin bu modern dokunuşu giyim stiline de etki etti. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest