Oleg Cassini ile Yılbaşı Şıklığı

12/23/2014


Oleg Cassini'nin abiye koleksiyonunda yılbaşı gecesi ışıldamanızı sağlayacak pek çok model yer alıyor. 
Monaco Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonuna hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine yazdıran Oleg Cassini, yeni yılda stil sahibi kadınlar için pek çok seçenek sunuyor. 

Grace Kelly, Jacqueline Kenndy, Marilyn Monroe ve Renee Zellweger gibi kendi dönemlerine damgasını vurmuş kadınları giydiren Oleg Cassini, şıklıkla zarafeti buluşturan abiye koleksiyonu yılbaşı gecesinde parlamanızı sağlayacak.


Sezon trendlerinin tümünün yansıtıldığı geniş gece elbisesi koleksiyonunda hayal ettiğiniz modeli bulabilirsiniz. Farklı zevkte ve yaştaki kadınlara hitap eden koleksiyonda birçok farklı model ve renk seçeneğini bir arada görmek mümkün. Ağırlıklı olarak tül ve dantelin kullanıldığı koleksiyon şıklığı feminenlikle buluşturuyor. Bedene oturan saten tuvaletler, dantel ve işlemelerle zenginleştirilen modeller ve vücut hatlarını toparlayan krep elbiseler romantik bir silüet oluştururken bordo, zümrüt yeşili, gece mavisi, gold ve antrasit gibi güçlü renklerdeki iddialı modeller cesur kadınların seçimi oluyor. Yılbaşı partisinin yıldızı olmak isteyenler için tamamı payet işlemeli, dekolteli ya da yırtmaç detaylı modeller özellikle dikkat çekiyor. Uzun tuvaletlerin yanı sıra mini elbiselerin de yer aldığı koleksiyon, yılbaşı partileri için birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest