Paltoların Sıcak Savaşı Başladı!

12/04/2014Modaya yön veren markaları ve en yeni koleksiyonlarını moda tutkunlarıyla bir araya getiren Demsa Group, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarıyla ve indirim fırsatlarıyla kışa meydan okuyor.

Karen Millen, konforlu ve modern kesimleriyle hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi olurken, Sandro ve Maje ise parizyen şıklıklarıyla kışın soğuk ve karlı günlerine damgasını vuruyor. Sandro, grunge tarzda modelleri, koyu tonları ve spor kesimleriyle dikkat çekerken; oversize paltoları ile öne çıkan Maje; daha feminen bir tarz ortaya koyuyor.

Yalın formlarıyla modern iş kadınının kurtarıcısı olan Tara Jarmon, narçiçeği, beyaz, siyah gibi farklı renk seçenekleri ve sade çizgileri ile güçlü kendinden emin bir silüet ortaya koyuyor. Kate Spade ise göz alıcı neon tonları ile rengarenk bir kış müjdeliyor.


Kışın en sert soğuklarında bile Michael Kors kadını doğanın tadını stilinden vazgeçmeden çıkarıyor. Kamuflaj deseni ile spor tarza bürünürken, kaz ayağı desenleri ve kürklü paltolarla klasik şıklığı zarafetle birleştiriyor.

DKNY'ın dolgulu yelekleri, farklı materyallerin birlikte kullanıldığı paltoları ise şehirli şıklığı temsil ediyor. Uzun kış günlerinin vazgeçilmezi davetlerin kusursuz kombinleri ise asil İngiliz şıklığını temsil eden Ted Baker paltolar ile tamamlanıyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest