Dergi Kapakları | Ocak 2015

1/02/2015


Nicole Kidman Elle dergisinin 2015 Ocak sayısında verdiği röportajda en göze çarpan nokta 47 yaşında yeniden anne olmak istemesi. Hayatımın aşkını 39'unda buldum, 43 yaşında doğurdum, her ay umarım hamileyim diye ümit ediyorum diyerek yaşın yalnızca rakamlardan ibaret olduğunu dile getiriyor. Haksız sayılmaz. 

Bradley Cooper ile birlikte rol aldıkları 'American Sniper' filmiyle gündemde olan Sienna Miller duru güzelliğiyle Vogue'un konuğu. 2 yaşındakı kızı Marlowe'un da yer aldığı çekimlerde boho-chic stili için Burberry, Celine, Prada ve Rag&Bone'un tasarımlarını giymiş.

Jennifer Aniston pek beğenilen saçlarını ön plana çıkararak, bronz teniyle Allure dergisinin kapağında. Oldukça sıkıcı bir kapak olmasının sebebi Jennifer'ın buna benzer binlerce pozunun olması. Yakından bakıldığında fotoşopun etkisini fark etmemekse zaten imkansız. 

Angelina Jolie'nin sağ bacağı üzerine bir twitter hesabı açıldıysa Jennifer Lopez'in karın kasları için de açılmalı. 45 yaşındaki Jennifer, meydanı Iggy Azalea, Rita Ora ve Ariana Grande gibi gençlere bırakmak istemiyor belli ki. Self magazinde de fit olduğunu yine ön plana çıkarmak istemiş. 'Giydiklerimin nereden olduğu hiç önemli değil. Stil tanımına girmesi önemli. Hangisinin sizi ifade ettiğini anlayıp parçaları birleştiriyorsunuz.O yüzden marka veya tasarımcı olması şart değil' demiş. İnanalım mı?

33 yaşındaki, iki çocuk annesi Alessandra Ambrosio Louis Vuitton üstüyle Patrick Demarchelier'in objektifine poz vermiş. Ama dergi, Alessandra'nın gözlerine ne olduğuyla ilgili daha çok yorum alıyor.

Elle İspanya edisyonunda tüm güzelliğiyle Ana Beatriz Barros yer alıyor. Dergide hem gece elbiseleriyle hem de jean ve tişörtlerle birlikte çekimler gerçekleştriren Ana Beatriz, tüm coolluğuyla Ocak sayısında.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest