Haftanın Sokak Stilleri

1/06/2015


Kim Kardashian üvey kardeşi Kendall Jenner'dan desteğini esirgemeyince 2014 senesinde podyumlarda ön plana çıkan modellerden biri oluverdi. Bundan rahatsız olan modeller olmadı mı tabii ki oldu ama Kendall çok da tın dercesine hepsine kulaklarını tıkadı. Neyse kendisi Kardashiangiller içinde stilini en beğendiklerim arasında yer alır. 

Fransız güzel Marion Cotillard her ne kadar Christian Dior gibi markaların yüzü de olsa her giydiği sıkı bir şekilde takip edilen isimlerden biri değil. Olabilir tabii her ünlüden tarz olmasını beklemek de hoş bir şey değil. New York'ta görüntülendiği bu karede bir tek jean seçimine takıldım.

'Fast and Furious' kadınlarından olan Jordana Brewster günlük hayatında spor seçimlerden vazgeçmeyenlerden biri. Sweatshirtünün üzerine giydiği şişme yeleği ve postacı çantasıyla sonbahar havasına gidebilecek ama bu havalarda bizi donduracak parçaları seçmiş. 


Siyahların kadını Angelina Jolie. Asla yalınlıktan şaşmayan, mümkün olduğunca en basit parçaları tercih eden Angelina'nın dolabında yüzlerce ayakkabısı olduğunu bile sanmıyorum. Günlük hayatında tek tip giyinmekten hoşlanan ve stilini kendisini yakıştırmasını başarabilen biri. 

Kate Mara'yı bu saç stiliyle tanımakta zorluk çekebilirsiniz. Yoga dersinden çıktıktan sonra maskülen duruşuyla Los Angeles sokaklarında.

Emma Roberts ve Evan Peters çifti rock chic stilinden pek şaşmayan bir ikili. Emma da yırtık jean ve tişörtleriyle mutlu mesut yaşarken arada daha özen gösterdiği de oluyor tabi. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest