Haftanın Sokak Stilleri

1/13/2015


Haftanın Sokak Stilleri'nde Hollywood sonunda parmak arası terliklerine veda edip kışlık giysilerini dolaptan çıkarmış. Günlük hayatında belirli çizgide gitmeyen, evden ne bulduysa çıkan bir stile sahip olan Lily Collins yine öyle bir karışım yaratmış.

Jessica Alba'nın artık sokak stiliyle diğer ünlülerden bir adım önde olduğunu ve buna özen gösterdiğini bilmeyen kalmadı. Kahve almaya giderken ya da çocuklarını okuldan alırken bile giyimine özen gösteriyor. 

Reese Witherspoon topuklu ayakkabıları olmadan sportif haliyle görmeye alışkın değilim. Takıp takıştırmadan bu sade halini daha sık görmek istiyoruz Reese.   


Bir kitlenin merakla beklediği Fifty Shades Of Grey filmi sayesinde tanınan Dakota Johnson artık yakından takip edilen isimlerden biri. Boyfriend jeani, retro güneş gözlükleriyle pilates sonrası görüntülenmiş. 

Kristen Stewart'a Robert Pattinson'dan ayrılmak yaramadı. Gittikçe kısalan saçları ve daha da erkeksileşen tavırlarıyla farklı bir dönemden geçiyor. Kim bilir, Kristen'dan ikinci bir Britney Spears vakası bekleyenler bile vardır.

17'sinde Hollywood'un gözde isimlerinden biri olmayı başaran Chloe Grace Moretz yaşını yansıtan seçimlerle ‘Geleceğin Stil İkonu’ olarak gösterilmeye bile başlandı. Victoria ve David Beckham'ın en büyük oğlu Brooklyn ile sevgili olan Chloe'nin ne giydiğine daha dikkat etmesi gerek. :)

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest