Haftanın Sokak Stilleri

1/23/2015


Lucy Hale, Pretty Little Liars dizisi sayesinde tanınan isimlerden biri. Dizide giydikleri yakından takip edilirken Lucy Hale'in günlük hayatındaki stili de dergilerde yer almaya başladı. Ray-Ban gözlükleri ve Jimmy Choo biker botlarıyla oldukça rahat.

Kendall Jenner bile Amerika'nın çılgın ailesi Kardashian'ların en sakin üyesi olarak anılıyorsa bir düşünmek gerek. Estée Lauder Little Black Primer maskaranın yeni yüzü olan Kendall, sokak stilinin tamamlayıcısı olarak Balenciaga deri sandaletleri ve Celine çantasını kullanmış. Tabi ki lüks giyiminden ödün vermesi beklenemezdi.

Kendall'dan sonra Selena Gomez çok süklüm püklüm göründü. Justin Bieber'ın geçmişteki sevgilisi ile şimdikini kıyaslarsak Kendall Jenner tarzıyla farkını ortaya çıkarıyor.


Michelle Monaghan sessiz sedasız gelerek 2014 senesinde katıldığı davetlerin şık isimlerinden biri oldu. Bu yükselişi devam ederken sadece kırmızı halı ile de sınırlı kalmayacak gibi. 

Nike Air Jordan sneakers, siyah bir jean ve kot gömlek Minka Kelly için yeterli. Bizim ünlülerden pek azı bu parçalarla sokağa çıkabilir. 

Jenna Dewan Tatum wow'luk bir tarza sahip değil. Ama evinden çıkarken paparazzilere yakalanınca napsın daha dikkatli olmaya çalışıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest