Hamile Stili | Blake Lively

1/04/2015


Kırmızı Halı tercihlerini her daim merak ettiğimiz Blake Lively, Hollywood'da en güzel ve stil sahibi anne adaylarından biri olma yolunda ilerliyor. 2012 yılında gizli bir törenle; couture Marchesa gelinliği ve ışıldayan buketiyle Ryan Reynolds ile evlenen Blake Lively daha mütevazi bir hayatı benimsedi. Geçtiğimiz aylarda da Preserve.us isimli internet sitesinden hamile olduğunu açıkladı ve yazdığı yazıyla aile olmanın güzelliklerine değindi. Hamilelik döneminde Kate Middleton'u geride bıraktığı da bir gerçek. Blake, düz ayakkabılar ve bol kıyafetler giymeden de hamilelik döneminin atlatabileceğinin kanıtı. 


Katıldığı her davette giydikleriyle konuşulan Blake Lively, her geçen gün büyüyen karnıyla nasıl doğru giyinmek gerektiğinin canlı ispatı olarak karşımıza çıkıyor. Bu hassas döneminde stilinden ve enerjisinden ödün vermeden sokak stiliyle ilham olan Lively, topuklu çizmeleri ve botlarından da vazgeçmiyor. Hamileyim diye düz ayakkabıları giymek zorunda hissetmiyor. Skinny jean, tişört ve oversized parçalarla doğru bir karışım yarattığı için zahmetsiz ve işini bilen stili ortaya çıkıyor. 


Bebek beklediğini duyurduktan sonra ilk kez kırmızı halıda görünen Blake Lively'nin tercihi çok da sürpriz olmadı. Seçimini Michael Kors'un Resort koleksiyonundan yana kullandı. 

New York'ta ki L'Oreal Paris 2014 'Women of Worth Celebration' davetinde ise hamile bir kadın bu kadar güzel olabilir mi diye düşündürüyor.

Angel Ball'da açık sarı renkteki Gucci'siyle göz kamaştıran oyuncu, gümüş rengi detaylarla hareketlendirilmiş cesur göğüs dekoltesini seçerek belirginleşen karnını ortaya çıkarmış. Oldukça formda göründüğü için böyle iddialı bir kıyafeti rahatlıkla taşıyabiliyor. 


Blake Lively, Gossip Girl'de en seksi ve en zengin genç kızlarından birini canlandırdıktan sonra, bunun tam tersi daha sade bir yaşam tarzını sürdürüyor. Ama Serena van der Woodsen'la bir ortak yönleri tabii ki var: Ne olursa olsun şık olmaktan ödün vermemeleri. Sokak stilinde bile hamileliğin, karnın en zarif sergileme hali olduğunu ispatlar gibi. Christian Louboutin ayakkabılar, diz altı etekler, tulumlar ve pançolar onun hamile stilinin bir parçası oldu.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest