“Into The Woods” Londra Galası

1/09/2015


Meryl Streep bu kez Disney'in yeni kötü karakteri olarak karşımızda. Sindirella, Rapunzel, Kırmızı Başlıklı Kız gibi masalların kahramanları aynı filmde buluşuyor ve onları bir cadı eğitiyor. İlk olarak 1987 yılında müzikal olarak sahnelenen 'Into the Woods'un kadrosu dikkat çekici. Johnny Depp, Chris Pine, Anna Kendrick ve James Corden gibi oyuncularla birlikte 65 yaşındaki vahşi, kambur ve solgun bir cadıyı canlandıran Meryl Streep de yer alıyor. 

Bir kadının her yaşta güzel ve stil sahibi olabileceğinin canlı kanıtı olan Meryl, son yıllarda drapeli elbiselerle boy gösteriyor. Kabarık etekler yerine daha dar kesimlere yönelen aktris, gri, siyah, mürdüm gibi renkleri seçiyor. Bu kez Issey Miyake tasarımıyla yine zarafetini ortaya koyuyor.


'Şeytan Marka Giyer' filminde Meryl Streep'e eşlik eden Emily Blunt Grimm kardeşlerin bir çok masalının iç içe geçmiş bu yapımın başrolünde. David Koma'nın 2015 İlkbahar koleksiyonundaki tasarımını bu aralar Hollywood'da ki kadınların pek sevdiği Stuart Weitzman sandaletleriyle tamamlamış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest