KIRMIZI HALI | 2015 Altın Küre Ödülleri: Çiftler!

1/13/2015


The Imitation Game ile adaylığı bulunan Benedict Cumberbatch hamile nişanlısı Sophie Hunter ile birlikte Altın Küre Ödül Töreni'ne katıldı. Sophie Hunter, çiçek desenli elbiseleriyle tanınan Erdem tasarımını Neil Lane marka mücevherleriyle tamamlamış.


Grinin Elli Tonu'ndaki Christian Grey rolüyle hayran kitlesini genişleten Jamie Dornan galaya eşi Amelia Warner ile geldi. İlk kez eşiyle el ele görenler için de bu minik bir sürpriz oldu.


Gyllenhaal kardeşler Golden Globe'a birlikte katılmış. En İyi Kadın Oyuncu (TV Filmi ve Mini-Dizi) de "The Honorable Woman" ile ödülü alan Maggie Gyllenhaal'ın gül kurusu rengindeki saten elbisesi Miu Miu.


George Clooney geçtiğimiz yaz Wikileaks davasında Julian Assange’ın avukatlığını yapan avukat Amal Alamuddin ile evlenmişti. Cecil B. DeMille Hayat Boyu Başarı Ödülü'ne layık görülen George Clooney, törene eşiyle katıldı. Alamuddin; Dior'un siyah elbisesini aksesuar olarak olarak seçtiği beyaz eldivenleriyle kullanmış. 


Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine Victoria's Secret modeli eşi Behati Prinsloo ile gelmiş. Behati payetlerden oluşan siyah bir KaufmanFranco tasarımını tercih etmiş.


Matthew McConaughey'nin rol aldığı Interstellar'ın galaları, davetleri sayesinde Camila Alves'i 2014 senesinde daha sık görmüş olduk. Kırmızı halılarda eşini yalnız bırakmayan Camila gece için Monique Lhuillier'in 2015 İlkbahar koleksiyonundaki elbisesini seçmiş.


'The Imitation Game' filmiyle Altın Küre'lerde adaylığı bulunan ve geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu basına duyuran Keira Knightley, Chanel'in kelebekli, böcekli tasarımıyla iddialı olmaktan oldukça uzak. Üstelik bu elbiseyi 30 kişi bir hafta boyunca yetiştirmeye çalışmış.


Anna Faris - Chris Pratt çifti gecede sempatik hareketleriyle beğeni topladı. Guardians of the Galaxy filmi sayesinde bu sene ismini sıkça duyduğumuz Chris Pratt da artık ödül törenlerine eşiyle birlikte katılanlar kervanına girdi. Anna Faris; Reem Acra'nın pudra ve gümüş tonlarının karışımından oluşan bir elbisesini gevşek bir topuzla tamamlamış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest