KIRMIZI HALI | 2015 Screen Actors Guild (SAG) Ödülleri Çiftler

1/26/2015


Matthew McConaughey'nin eşi Camilla Alves Donna Karan Atelier ile kıvrımlarını ön plana çıkarmış. Göğüs bölgesi drapelerden oluşan elbisesiyle dramatik bir etki yaratmış. Matthew McConaughey ise ceketini metalik mavisi seçtiği smokiniyle gecenin en şık beylerinden olmayı başarıyor.


Sofia Vergara ve nişanlısı Joe Manganiello da kırmızı halıyı yakan çiftlerden. Modern Family'nin yıldızlarından Vergara'nın tercihi de Donna Karan Atelier. Vücut hatlarını ortaya çıkarmayı seven Vergara, üst kısmı korseden oluşan ipek elbisesiyle göz alıcı. 


'The Imitation Game' ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday olan Keira ödül töreninden eli boş ayrılmış. Ödül, Boyhood filminden Patricia Arquette'e gitmiş. Keira Knightley hamile olduğu için davetlerdeki kıyafet seçimini de bunun doğrultusunda yapıyor. Mor renkli, omuzdan bağlı, katmanlardan oluşan elbisesi Erdem koleksiyonundan.


Balenciaga'nın pek sürprizi olmayan tasarımı içinde Naomi Watts'a sevgilisi Liev Schreiber eşlik etmiş. Minyon güzel metalik renkli clutchı ve Bulgari mücevherleriyle son dokunuşunu gerçekleştirmiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest