Kırmızı Halı | 2015 Palm Springs Film Festivali Gala

1/05/2015


'Gone Girl'le birlikte dikkatleri üzerine çeken Rosamund Pike geçtiğimiz ay ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. 35 yaşındaki oyuncu Palm Springs Film Festivali Galası'nda Alexander McQueen'in imzası taşıyan elbisesini Brian Atwood sandaletleriyle tamamlayıp bu senenin favori ruj rengi bordoyu da es geçmemiş. Bordo ruj almak isteyenler MAC'in Sonbahar/Kış aylarına çok yakışan mat rujlarından 'Sin'i mutlaka denemeli.

'Gone Girl' ile ilgili görüşlerimiyse SineYorum köşesinde yazmıştım.


'The Theory of Everything'Altın Küre Ödülleri'nde Felicity Jones'a drama dalında 'En İyi Kadın Oyuncu' adaylığını getirmişti. Gecede Monique Lhuiller'in dantel detayları olan elbisesi, kırmızı ruju ve saç modeliyle Fransızlara özgü bir hava yakalamış. Ama elbisesinin boyu bir parça daha kısa olmalıymış. 


Kızıl saçlı güzel Julianne Moore; Tom Ford, Lanvin, Balenciaga ve Givenchy gibi sıklıkla tercih ettiği markaların birinden giyinmemiş. Delpozo'nun turuncu renkli, uçları uçuk pembe şifondan oluşan elbisesi beyaz teni ve kızıl saçlarıyla uyum sağlamış. 


Reese Witherspoon ne giyse ne yapsa üzerindeki alaturka havadan bir türlü kurtulamıyor. 6 Şubat'ta ülkemizde gösterime girecek olan Wild filminde rol alan Reese, Michael Kors'un 2015 Pre-Fall koleksiyonundan incilerden oluşan elbisesini seçmiş. Bu elbiseye pembe bir ruj kullanmaktaki amacını çözen varsa beri gelsin. Saçlar gösterişli, makyaj desen o da öyle. Her şey göz yorucu.


Yeni nişanlandığı Sophie Hunter ile birlikte galaya katılan Benedict Cumberbatch 'The Imitation Game' ile Palm Springs'ten bir ödülle ayrılmış. Sophie Hunter maksi elbisesi için tercihini Just Cavalli'nin 2015 İlkbahar koleksiyonundan yana kullanmış.

Nişanlısı Hannah Bagshawe ile geçtiğimiz günlerde evlenen Eddie Redmayne, 'The Theory of Everything' filmi sayesinde ödülleri toplarken eşini koluna takıp o gala senin bu davet benim gezmelerde. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest