“Mortdecai” Hollywood Galası

1/23/2015


Johnny Depp, Ewan McGregor, Gwyneth Paltrow, Paul Bettany ve Olivia Munn gibi isimlerin yer aldığı Mortdecai filminin galası Los Angeles'da gerçekleşti. Bu kadroya göre bende hiç merak uyandırmayan filmin IMDB puanı da 5.3 de kalmış. Uzun süredir bir Johnny Depp filmini çok beğendiğimi hatırlamıyorum ya neyse. 


Olivia Munn kendine her ne yaptıysan böyle kal. İlk kez bu kadar aydınlık ve hoş göründün gözüme. Bazı kadınların yüzleri aşırı makyajı kaldırmıyor. Bunun gibi doğal haline yakın minik rötuşlara başvurman yeterli. Kasmana gerek yok. Ralph Rucci'nin 2013 kış koleksiyonundan transparan, geometrik cut-out detaylara sahip olan elbisesiyle uzun zamandır yapamadığını yapmış. Tebrikler.


Gwyneth Paltrow, Chris Martin için "keşke boşanmasaydık" diye dergilere açıklama yaparken bir yandan da yeni filmi  ‘Mortdecai’nin galalarına katılmayı sürdürüyor. Lanvin'in 2015 koleksiyonundan, kalın deri kemere sahip elbisesiyle kendi stiline yakın bir seçimde bulunmuş. Mavi renkli piton deseni sandaletleri ve David Webb mücevherleriyle son noktayı koymuş.


Paul Bettany yakın arkadaşı Johnny Depp ile Transcendence (Evrim) filminden sonra bu defa da Mortdecai'de birlikte çalışmış. 

Ne aktöre, ne bir rock yıldızına, ne de bir ünlüye benzemeyen bir görüntüsüyle farklı olmayı başaran Johnny Depp de sıra. Tarzıyla içindeki karmaşayı yansıtmayı başaran biri. Sıradanlığa başkaldırı onun stilinin bir parçası. Jean ve blazer ceketi bile oldukça sıradışı fular ve aksesuarlarıyla kullanarak 'hepinizin canı cehenneme!' diyor.

Ewan McGregor smokini ile birlikte biker deri ceketini tamamlayarak kendi karışımımı kendim yaratırım demiş. Carrie Bradshaw nasıl maksi elbiselerini, tütülerini deri ceketleriyle tamamlıyor. Ewan niye yapmasın? 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest