“Taken 3” New York Galası

1/09/2015


Liam Neeson için Taken filmi kariyerinde bir dönüm noktası oldu. Film o kadar sevildi ki üçlemeye kadar gitmesinin yanında bir çok aksiyon filminde de başrolü kaptı. Üçlemenin son filminde ise kurban ailesinin bir ferdi değil bizatihi kendisi. Bu kaçma kovalama işlerinden sıkılıp köşesine çekilen Liam abimiz, evine yakın bir yerde gerçekleşen bir cinayetin suçsuz yere zanlısı olarak gösterilir. İnatçı bir dedektif de onun peşine düşer. Sonrası malumunuz. Liam abi '' i will find you and i will kill you '' diyerek gerçek katili bulmak için yola koyulur. Dediğini bu sefer de yapacağından şüphemiz yok. Lakin serinin son filmi olması açısından insan ''acaba bu sefer ölecek mi'' diye düşünmeden edemiyor. Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız bugün taze taze vizyona giren filmi kaçırmayın. Sonra vay ben görmedim vay ben duymadım olmasın.

Maggie Grace lacivert-yeşil uyumuyla zarif görünüyor. Christian Siriano'nun brokar kumaştan oluşan balon eteğiyle ağırbaşlı ve elegan bir hava yakalamış.


Liam Neeson bu yorgun duruşuyla bir Taken 4'ü daha kaldıramayacak gibi. Filmde eşini canlandıran Famke Janssen, Mac Duggal'ın siyah-beyaz çizgili elbisesini fındık topuklu ayakkabıyla giyerek biraz çıtı pıtı bir görüntü yaratmak istemiş. 50 yaşında olduğuna inanmanın güç olduğu kadınlardan biri de Famke.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest