Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar Reklam Kampanyası

1/29/2015


"The Hilfigers" ailesi 2015 İlkbahar global reklam kampanyasında bu kez kendi rahat tarzları ve rock-and-roll yorumlarıyla eğlenceli bir düğünü kutluyor.

Tommy Hilfiger’ın “I DO HILFIGER” adını verdiği 2015 İlkbahar global reklam kampanyasında düğün zamanı! “The Hilfigers” ailesinin üyeleri bu kez bir düğünü kutlamak için California’da Sonoma’da buluştu. Kampanyanın yıldızı süper model Behati Prinsloo, fotoğraf karelerinde modern ve eğlenceli gelin rolünde yer alıyor.

Bu önemli güne sıra dışı havalı bir tarz damgasını vururken, özel dikim teknikleri şıklığı eğlenceli formlarla buluşuyor. Düğüne katılan herkeste bir doz denim ve deriyle beraber çizgili ve pullu desenler dikkat çekiyor. Kampanyanın ana temasını, şık ve biraz da sade bir tarz oluşturuyor. Açık havada düzenlenen bu büyük partide orkestra çimlerin üstünde yerini almış ve herkes sahnede. İşte Hilfiger tarzı bir düğünle aşkın kutlanması.


Tommy Hilfiger heyecan verici yeni global reklam kampanyası hakkındaki düşüncelerini "Bu sezon The Hilfigers ailesi kendi tarzlarıyla bir düğün kutlaması yapıyor. Kendi ailemden ve Tommy Hilfiger markasının coşkulu ruhundan ilham alan kampanya, özgün, farklı tutumları ve stilleri kombine ediyor. 2015 İlkbaharı için koleksiyonumuzda imzamız olan Doğu Yakası tarzına rahat bir rock-and-roll yaklaşımı katıyoruz. The Hilfigers ailesi markamızın özündeki asi ruhu ve eğlenceye getirdiğimiz özgür yorumu temsil ediyor." sözleriyle dile getirdi.


"I DO HILFIGER" kampanyasının fotoğraf çekimlerini Craig McDean ve stil danışmanlığını Karl Templer, sanat yönetmenliğini ise Laird + Partners’dan Trey Laird üstlendi. Fotoğraf çekimleri California’nın Sonoma kasabasında gerçekleştirilen kampanyada önceki sezonlardaki gibi ilginç karakterleri canlandıran bir kadro rol aldı.

Tommy Hilfiger Global Marka Yöneticisi Avery Baker ise kampanya hakkında hislerini şu şekilde ifade etti; "The Hilfigers reklam kampanyası, markamızın özgün ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor. Herkese kucak açan bu özgür yaklaşım dünya çapında tüketicilere hitap ederken, kampanyanın görsel kimliği de ciddi anlamda tanınır hale geldi. 2015 İlkbaharında dijital ortama yaptığımız yatırımı bir kez daha artıracağız; maksimum düzeyde erişim yaratmak ve ilgi çekmek için basılı, açık hava ve doğrudan pazarlama araçlarını kullanmaya devam edeceğiz."

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest