Ünlülerin Havaalanı Stilleri

1/28/2015


Moda sayfasında ünlülerin havaalanı stilleri artık ayrı bir yere sahip olunca, birçok isim de  havaalanlarında şıklığı elden bırakmıyor. Ünlüler uçak yolculuklarında ne giyeceği konusunda kafası karışık olanlara ilham olmaya devam ederken rahat ama bir o kadar da havalı karışımlar yaratmayı başarıyor.

Lady Dior'un yüzü olan Fransız güzel Marion Cotillard Chanel tüvit çantası ve sneakerslarıyla rahat ve cool bir hava yakalamış. 

Fit görüntüsünü koruyan Nicole Kidman siyah rengi sıklıkla kullananlardan. Puantiyeli kabanı, siyah fularıyla Sundance Film Festival için yola çıkmış. 

Kate Hudson, annesi Goldie Hawn ile birlikte Couture Moda Haftası'nda Versace defilesini izlemek için  Paris'e hareket edenlerden.


Dünyaca ünlü markaların kıskacında olan Kendall Jenner dinlenmeye fırsat bulmuyor. Paris Couture Moda Haftası'na giderken LAX'de görüntülenen Kendall şu an bu ilginin tadını çıkartıyor. Fedora şapkası ve Givenchy'nin favori modellerinden olan “Antigona” çantasını birlikte kullanmış. 

Şu sıralar Avustralya Açık'ta ter döken Maria Sharapova turnuva başlamadan önce Melbourne havaalanında görüntülenmiş. Bu sebeple yazlık kıyafetleri tercih etmesi normal. 

Barbara Palvin de Couture Moda Haftası için Paris'e iniş yapan modellerden biri. Ama aceleyle evden çıkmadan önce üzerine ne bulduysa geçirmiş gibi.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest