2015 Berlin Film Festivali | 'Knight of Cups' Galası

2/09/2015


65. Uluslararası Berlin Film Festivali'nde Terrence Malick'in son filmi 'Knight of Cups'ın galası gerçekleşti. Bir aktörün geçmişini ve hayatını sorgulamasını konu alan film, aynı zamanda gerçek aşkı arayan bir adamın öyküsü. Filmde rol alan Natalie Portman, Malick'in sinema dilini ve yarattığı dünyası için kendi adına parçaları birleştirmekte zorlandığını ifade etmiş. 

Berlin Film Festivali için Lanvin'in deri kemere sahip straplez elbisesi ve topuzuyla birlikte 'Black Swan' görünümünde. 


'Knight of Cups'ın bir diğer oyuncusu Christian Bale filmin galasına eşi Sibi Blazic ile birlikte katılmış. Christian Bale dışında kadroda yer alan diğer oyuncular arasında; Cate Blanchett, Antonio Banderas, Frida Pinto, Joel Kinnaman, Wes Bently, Isabel Lucas, Teresa Palmer, Imgoen Poots ve Ben Kingsley yer alıyor. 

Sibi Blazic görmekten artık herkesin üzerinde görerek fenalık geçirdiğimiz mini dantel elbisesiyle 'moda, insanın kendine yakışanı giymesidir' sözünü bile es geçiyor. Saçlarındaki dalgalar bile yıllardır aynı düzeyde. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest