Dergi Kapakları | Mart 2015

2/25/2015


Mart ayı dergi kapaklarında sarışınlar ön planda. Filmleriyle, sansasyonlarıyla ya da modellik kariyeriyle gündemde olanlar ön sıralarda kendine yer bulmaya devam ediyor. 

Moda çekimleri denince akla gelen ikili; Mert Alaş ve Marcus Piggott bu defa Kate Moss ile 'Temel İçgüdü' filminin o meşhur karesini Prada'nın siyah trençkotunun da yardımıyla canlandırmış. 

24 yaşındaki Margot Robbie, bu aralar Will Smith ile rol aldıkları 'Focus' filmiyle gündemde. Marie Claire'in Amerika baskısında Avustralyalı aktris hayattan, yaşam tarzından ve aşktan bahsetmiş. The Wolf of Wall Street'ten sonra bakalım film kariyerinde nasıl ivme yakalayacak?

Carine Roitfeld'in stylingini yaptığı, Riccardo Tisci'nin Givenchy için hazırladığı tasarımıyla Rosie Huntington Whiteley Harper's Bazaar'ın Mart sayısında bizi karşılıyor.

Gigi Hadid son yıllarda nasıl olduysa sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Son dönemde en gözde modellerden biri olmayı başaran Gigi, Vogue İspanya kapağında.

Kabarık sevgili listesine sahip Leonardo di Caprio ve Rihanna ne çok ortak yönümüz var, belki de birlikte olmalıyız diyerek yeni bir ilişkiye başladı. Magazin kısımlarını şimdilik atlayarak Riri'nin W dergisinin Kore kapağına dönelim. Dior'un tasarımlarıyla şehrin sokaklarında salınan Rihanna değişime uğramaya devam ediyor.

Scarlett Johansson, W'nin sayısında yine ışıl ışıl. Mert Alas'a poz veren Scarlett doğumdan sonra kızı ve kariyeriyle ilgili röportaj vermiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest