FRONT ROW | Tom Ford Kış 2015 Defilesi

2/22/2015


Oscar Töreni öncesinde ünlü isimlerin elbise provasıydı, saçıydı, aksesuarıydı bunlarla ilgileneceğini düşünürken hepsi Tom Ford'un New York Moda Haftası'ndaki defilesine akın etmiş. Tabi bir yandan da gelecek kış ne giyeceklerini düşünmeleri gerekiyor. 

Yıldızların çok sevdiği Tom Ford'un West Coast şovunu izlemeyi gelenler arasında Rosie Huntington Whiteley ve sevgilisi Jason Statham da vardı. Defileyi izlemeye gelenlerin hepsinin Tom Ford tasarımları içinde olduğunu söylemeye gerek yok.Scarlett Johansson vintage Tom Ford kıyafetleriyle geceye katıldı. Bu arada Scarlett da Rihanna'nın bir zamanlar kullandığı saç modeline geçiş yapmış. Saçının bu haline bayıldım.


Reese Witherspoon cep, kol ve etek uçlarında siyah detaylar bulunan elbisesiyle şık görünüyor. Özellikle saçları ve ona taze bir görünüm katan makyajıyla enfes.


Jennifer Lopez abartı konusunda elini korkak alıştırmıyor. Yine bol taşlı transparan minisi ve diz üstü çizmeleriyle ortalığı aydınlatmaya geliyor. 


Sofia Vergara ve mutlu mesut pozlar verdiği nişanlısı Joe Manganiello her zamanki uyumlarını koruyor. Sofia açıkta bıraktığı dalgalı saçlarını straplez elbisesinin üzerine çıkararak daha hoş bir görünüm yakalamış.


New York Moda Haftası’nın son şovu olan Tom Ford defilesini izlemeye gelen Olivia Munn'un uzun kollu mor elbisesine bayıldım. Makyajı ve saçları da ayrıca başarılı. Böyle devam Olivia. 


Gwyneth Paltrow tasarımcının 2015 Pre Fall koleksiyonundan kolları kesik siyah elbisesiyle her zamanki zarafetinde. 


Robbie Williams'ı görmeyeli belki özlemişsinizdir. Türk kızı Ayda Field ile evlendi diye bir aralar Türkiye'nin magazin gündeminde olan çift de defileyi izlemeye gelmiş.


Belli ki deniz kızı gibi görünmek isteyen Naomi Campbell altın-gümüş renkli pullarla kaplı bir kolunu açıkta bırakan elbisesini dantel kaplı botlarıyla tamamlamış. Ama bot kısmından kaybetmiş. 


Julianne Moore'u kızıl saçları ve beyaz teniyle çok beğeniyorum. Yeşil payet bluzu ve kamuflaj eteği ile rock-chic havasını yakalamış.


Amber Valetta'nın 41 yaşında olduğunda inanmak zor. Uzun kollu, dore payetlerden oluşan, bel kısmında transparan detaylar bulunan elbisenin içinde göz alıcı. 


Bir çiftimiz de Fergie ve Josh Duhamel. Nedense her gördüğümde bu ikilinin birlikte olduğuna inanamıyorum. Neyse onlar mutlu olsun da. :) Tom Ford takımını giyen Josh Duhamel ve siyahı tercih eden Fergie. Yalnızca Fergie'nin yorgun ifadesini yok etmeye makyaj bile yardımcı olmamış. 


'Good Girl'den 'Gone Girl'e uzanan Emily Ratajkowski, Tom Ford'un siyah kadife ve dantel karışımından oluşan elbisesi ve büzüşen dudaklarıyla lütfen 'ben hiç kendimi seksi bulmuyorum' diyenlerden olmasın.


Defileye Tom Ford’un 2011 yılı koleksiyonlarından elbisesiyle katılan Nicole Richie, bence yılanlar deri değiştirirken bıraktığı gömleği giymiş. Pembe saçları ve makyajıyla ürkütücü görünmek istiyorsa başarmış.   

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest