Haftanın Sokak Stilleri

2/02/2015


Yırtık jeani ve süet montuyla Alessandra Ambrosio western stiliyle California caddelerinde. Isabel Marant'ın zımbalı botları ve Midnight Rider'ın Arizona baskılı tişörtüyle Vahşi Batı havasını desteklemiş.

Jessica Alba bakkala ekmek almaya bile gitse özenli karışımlar yaratıp sokağa çıkar. Nitekim eşiyle yaptığı market alışverişinde bile 'hiç uğraşmadım, elime ne geçerse giyip çıktım' durumunu koruyor. 

Hart of Dixie'nin 35 yaşındaki oyuncusu Jaime King at kuyruğu topladığı saçları, bol kazağı ve kırmızı rujuyla dikkat çekici. Özellikle ilginç güneş gözlükleri ve ayakkabıları bu sade stiline hareket katmaya yetiyor. 


Geniş paça, yüksek bel pantolonu, “Bucket Bag” yani torba adı verilen çanta modelini leopar desenli bootieleriyle tamamlayan Jamie Chung rahat ve klas bir çizgide.

Kırmızı Halı'da merak edilen isimlerden biri olan Lupita Nyong'o artık sokaktaki seçimleriyle de yakından takip ediliyor. Baskılı mavi elbisesi ve mavi ayakkabılarını Carolina Herrera çantası ve kedi gözü formundaki güneş gözlükleriyle kombinlemiş.

Desperate Housewives'ın Gabrielle Solis'i Eva Longoria şu aralar yeni dizisi 'Telenovella'da başrolü üstlendiği için oldukça mutlu. Abercrombie & Fitch Kids'ten alışveriş yapan Eva yeğenlerine hediye almış olmalı.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest