Haftanın Sokak Stilleri

2/18/2015


New York Moda Haftası başlayınca defileleri ön sıradan izlemek için ünlüler New York'a akın ediyor. Onlardan birisi de Victoria Beckham. Beyazın içinde siyahlara bürünerek soğuk da olsa stilinden ödün vermemiş.

Topshop'ın yırtık jeani, D&G'nin çizgili çantası ve Barbara Bui'nin gümüş rengi stillettolarıyla Beyonce cafeden çıkarken görüntülenmiş. Bizim gazetelerde bu fotoğrafın altına Beyonce'un basenleriyle ilgili bir kaç satır görebildik.

'Sevgililer Günü'nde nişanlanan Lady Gaga ertesi günü elinde bir buket gülle yine pozlar vermiş. Taze nişanlı olunca kırmızı güllere doyamayan Gaga'nın arabesk ruhu için yapacak bir şey yok.


2015 New York Moda Haftası'nda podyuma çıkan modellerden olan Karlie Kloss; geniş paça krem rengindeki pantolonunu örgü kazağı, uzun kabanı ve siyah Superga'ları ile tamamlamış. 

Rihanna yine Rihanna'lığını yapmış. Sıradan giydiği parçaların bir yerlerinde farklılık yaratıp, dikkat çekmeyi başarıyor. Bu kez Alexander Wang'in 2015 Kış koleksiyonundan botlarıyla New York soğuğuna karşı kendini korumuş.

Son dönemlerin konuşulan modellerinden olan Gigi Hadid podyumda olmadığı zaman New York caddelerinde görüntülenmiş. Moda Haftası'nda ünlü markaların defilelerinde yer alan Gigi, Kenneth Cole'un metalik renkli çantası ve Quay Australia'nın kedi formundaki güneş gözlüklerini kullanmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest