Sokak Stili | Hollywood Erkekleri

2/04/2015


Hep ünlü kadınların stillerine yer vermek olmaz, artık erkeklere de yer açalım.

Bradley Cooper New York'un soğundan korunmak için yelek ve montla önlemini almış. Bu aralar American Sniper ile Oscar'a aday olmuşken soğuk algınlığına yakalanması onun adına iyi olmazdı.

Keanu Reeves en son izlediğim filmi 'John Wick' de ortalığı yıkıp geçen, intikam peşinde bir adamken sokaklarda en salaş haliyle rahat mı rahat takılıyor.

Jamie Dornan da ‘Fifty Shades of Grey’in vizyona girmesine az bir zaman kala basın tarafından yakın takip edilenlerden. Elindeki paketi Londra'da bir postaneye bırakmış. Jamie Dornan da olsan paketleri kargoya teslim ediyorsun işte.


'Arrow' dizisinin çekimleri nedeniyle Vancouver'da bulunan Colton Haynes çekimlerden arta kalan zamanlarda yürüyüşe çıkıyor.

Josh Duhamel ve oğlu Axl bir kafeye girerken görüntülenmiş. Siyah tişörtü, şapkası ve spor ayakkabılarıyla en rahat stile sahip babalardan.

David Beckham California'da bir spor salonundan çıkmış. Kıyafetleri, saç stili ve aksesuarlarıyla erkekler tarafından taklit edilen Beckham, her zamanki cool tavrını koruyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest