TOPSHOP 2015 Denim Koleksiyonunun Yüzü: Hailey Baldwin

2/09/2015


TOPSHOP, son dönemin gözde modeli Hailey Baldwin’in global 2015 İlkbahar Yaz kampanyasında denim koleksiyonunun yeni yüzü olduğunu açıkladı.

TOPSHOP Kreatif Direktörü Kate Phelan kampanya ile ilgili şunları söyledi ; “TOPSHOP denim koleksiyonu Hailey’nin üzerinde mükemmel duruyor; enerjisi ve canlılığı sayesinde jean koleksiyonumuzdaki seksi Leigh, yaramaz çocuk Mom ve modayı takip eden kızların favorisi Baxter gibi farklı ruh hallerini ve kişilikleri yansıtabiliyor. Hailey, sokak şıklığı, tarzı ve bireyselliğiyle bu kadınların hepsini temsil ediyor. Siz hangisisiniz?”

Koleksiyonda orijinal denim kumaşlardan, yıkamalardan ve stillerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Trendlerin önünde kalmayı başaran koleksiyon, zengin seçenekleriyle TOPSHOP sevenlerin vazgeçilmezi olacağa benziyor.


Leigh ve Baxter gibi TOPSHOP Jean klasiklerine eklenen yeni Binx, Girlfriend ve Jamie Flare gibi kalıplarla şimdi koleksiyon dokuz farklı formda yer alıyor. Yeni koleksiyonda  vazgeçilmez skinny kesimlerin yanı sıra daha özgün formlar da sunuluyor.

BINX: Yüksek bel, rahat streç jean, dikişsiz paça detayı
JAMIE FLARES:  Orijinal, süper streç, yüksek belli jean, dize kadar vücudu sarıyor, paçaya doğru     bollaşıyor.
GIRLFRIEND: Slim form, düz paça, bilek boyu jean, vintage esintili yıkamalarla modernize edilmiş streç kumaş özelliği sunuyor.
LEIGH: Ultra yumuşak skinny jean, normal kesim, bilek boyu.
JONI:  Skinny, süper yüksek bel, vücudu tamamıyla sarıyor.
JAMIE:  Yüksek bel, süper streç skinny jean.
BAXTER:  Orijinal, slim form, normal kesim jean, streç kumaş ve rahat kalıp.
MOM:  Orijinal, kalıplı, yüksek bel,
HAYDEN:  Aşınma ve yırtık detayların olduğu bol kesim boyfriend jean

Stil danışmanlığını Kate Phelan’ın yaptığı kampanyanın çekimleri, dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Harley Weir tarafından Londra’da gerçekleştirildi ve TOPSHOP 2015 İlkbahar/Yaz denim serisiyle ana koleksiyondan parçalar görüntülendi.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest