Ümit Ünal for Vakkorama Koleksiyonu

2/27/2015


Kendine özel stiliyle dünya modasında önemli bir yer edinen ünlü tasarımcı Ümit Ünal’ın son koleksiyonu DEBUTANTE, Ümit Ünal for Vakkorama imzasıyla Türkiye’de sadece Vakkorama’larda satışa sunuldu. Bu özel işbirliğini kutlamak üzere 26 Şubat’ta, Ümit Ünal for Vakkorama projesini yürüten Ronit Gülcan evsahipliğinde Vakkorama Akmerkez’de koleksiyonun tanıtımının da yapıldığı özel bir parti gerçekleştirildi. Cem Hakko, Ümit Ünal, Mustafa Taviloğlu, Alara Koçibey, Fatoş Sarıgül, Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar gibi isimlerin bu partiye katıldı.


Ümit Ünal for Vakkorama koleksiyonu ilgili bilgi veren Ronit Gülcan: “Tasarımları dünyada 40’a yakın butikte yer alan başarılı tasarımcımız Ümit Ünal ile işbirliği yapmaktan ve son koleksiyonu DEBUTANTE’ı Ümit Ünal for Vakkorama markasıyla Türkiye’de ilk defa Vakkorama’larda satışa sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Vakkorama ve Ümit Ünal markalarının taşıdığı duygular çok benzer. Bu benzer duygularla muhteşem bir sinerji yaratıldığını düşünüyorum. Vakkorama dostlarının da bu özel koleksiyonu çok beğeneceğine eminim.” dedi.

Ümit Ünal for Vakkorama koleksiyonunun gerçek, yalın ve zorlamasız tarzı ilkbahar-yaz sezonuna farklı bir soluk getirecek.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest