Ünlülerin Havaalanı Stili

2/26/2015


Bu hafta havaalanlarında göze çarpan ünlüler daha çok Oscar Ödül Töreni için Los Angeles'a uğrayanlar oldu. Bunlardan biri de Kate Hudson. LAX'de kot tulumunun üzerine attığı kabanı, Chanel'in 'vintage overnight' çantası ve Isabel Marant botlarıyla rahat görünüyor.

Ryan Gosling ile kızlarını kavuştuktan sonra pek ortalarda görünmeye Eva Mendes çizgili kazağı ve kabanıyla JFK'de görüntülenmiş.

Victoria's Secret modeli Lily Aldridge makyajsız görüntüsüyle yüzünü saklamak istemeyenlerden. Lily; Stuart Weitzman'ın diz üstü botları ve şapkasıyla.


Sofia Vergara ve Joe Manganiello da hem Oscar'lara hem de tören sonrasındaki partiye katılan çiftlerden olmuştu. Sürekli el ele, kol kola gezen çift havaalanında da bunu bozmamış. Sofia; yırtık kot pantolonunu, Valentino'nun zımbalı biker botları ve Tom Ford'un güneş gözlükleriyle kullanmış.

Nicole Scherzinger kalın askılı atletini, J Brand skinny jeani ve ankle botlarıyla kullanarak kışın bizim tercih edeceğimiz stilden uzak bir karışım yaratmış. 

87. Oscar Ödül Töreni'nlerinde 'Two Days, One Night' ile aday olan Marion Cotillard kırmızı halıda Dior Couture elbisesiyle konuşulmuştu. Havaalanındaysa sneakersları, jeani ve montuyla bambaşka bir havada.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest