Ünlülerin Havaalanı Stilleri

2/12/2015


Dünyaca ünlü isimler için havaalanları ayrı bir önem arz ediyor. Fotoğrafçıların bekleme noktası havaalanlarına bile gelirken özen göstermek zorundalar. Bu mekan için ayrı bir stile bürünen Hollywood kadınları, seyahatleri uzun ya da kısa sürse de her daim bakımlı olma şartını yerine getirme gayretinde.

Jennifer Lopez'in zengin bir eşofman koleksiyonu var. Farklı renk ve kesimlerde günlük hayatında sıklıkla giydiği bu takımları kimi zaman topuklu ayakkabılar ve Hermes çantalarıyla tamamlıyor. Bu kez sneakerslarıyla cool takılıyor. 

Transformers: Age of Extinction filmiyle popüler olan Nicola Peltz yırtık jeani, kapşonlu montu ve makyajsız haliyle oldukça rahat.

Kristen Stewart'a Robert Pattinson'dan ayrılmak pek yaramadı. Aldatmanın yan etkileri zamanla ortaya çıkmış gibi. Günlük kıyafetleri, havaalanındaki halleri, farklı mekanlardan çıkarken giydikleriyle her daim salaş. Ama o bu fotoğraf karesinde bir nebze daha düzgün.


Rosie Huntington Whiteley'i görünce Ajda'nın 'ben aslında o gördüğün cool kadın değilim' şarkısı aklıma geldi. En sık kullandığı skinny jeanleri, mesafeli duruşuyla şık görünen Rosie de belki gördüğümüz cool kadınlardan biri değildir.

Hollywood'un kadınlarını baz alırsak Margot Robbie balık etli denebilecek yapısında. Siyah deri pantolonu, kazağı ve botlarıyla baştan aşağı siyahlar içinde olsa da güler yüzlü. 

Kapalı alanlarda güneş gözlüğü patlayan flaşlardan korunmak için iyi önlem. Kate Beckinsale de siyahın içine bir parça beyaz atmış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest