Vakko İlkbahar Yaz 2015 Koleksiyonu

2/19/2015


Vakko İlkbahar-Yaz 2015 Koleksiyonu’nun rafine çizgileri, Paris’in en görkemli mimari miraslarından Palais Brongniart’ta hayat buldu.

Vakko İlkbahar-Yaz 2015 kampanya çekimleri, modanın kalbi Paris’te, Concorde Meydanı ile Louvre Müzesi arasındaki ‘Vivienne’ bölgesinde, şehrin en dikkat çekici mimari yapıtlarından biri olan Palais Brongniart’ta gerçekleştirildi.


1826 yılında inşa edilen yapının tarihi sütunlarının gölgesinde; Valentino, Prada ve Vera Wang gibi dünyaca ünlü markaların reklam yüzü olarak tanınan ünlü Belçikalı model Ine Neefs, bu kez Vakko Kadın koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Etro ve Brioni gibi markalarla çalışan İspanyol model Maximiliano Patane ise, Vakko Erkek koleksiyonunun lüks ve rafine çizgisini, Palais Brongniart’ın büyülü atmosferinde çekilen karelere yansıttı.

Vakko İlkbahar-Yaz 2015 kampanyası; yeni sezonu doğal, enerjik ve romantik bir ruhla karşılayan Vakko Kadın koleksiyonu ile zamansız çizgisinden taviz vermeyen Vakko Erkek kreasyonlarının sinematik bir dilde anlatımını yapıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest