Vakko Wedding 2015 Gelinlik Koleksiyonu

2/12/2015


Vakko Wedding, dünyaca ünlü tasarımcı ve markaların en özel gelinlik modellerini kapsayan 2015 koleksiyonunu gelinlerin beğenisine sunuyor. Dünya gelinlik trendlerine yön veren tasarımcıların birbirinden özel ve şık modellerinden oluşan koleksiyon altı ana temadan oluşuyor.

Zarif Çiçekler

Alışılagelmiş üç boyutlu çiçekler tül, organza ve işlemelerle farklı bir şekilde yorumlanarak kumaşla bir bütün haline geliyor. Çiçekler zaman zaman dantel ile de buluşarak romantik gelinliklere yeni bir yorum kazandırıyor. Özellikle Elie by Elie Saab bu trendin izlerine sıkça rastladığımız bir koleksiyon sunuyor.

Işıltılı Satenler

Sade ama ışıltılı satenler, hem kabarık ve gösterişli modellerle, hem de daha sofistike ve yalın formlarla karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların 2015 koleksiyonlarında geniş yer verdiği satenler, farklı aksesuar kullanımına da imkan sunuyor. Dantel duvaklar, gösterişli çiçekler, ışıltılı taçlarla buluşan saten gelinlikler, kraliçe ihtişamıyla göz kamaştırmak isteyen gelinlere hitap ediyor.

Romantik Danteller

Her dönem ilgi gören, zamansız ve romantik kumaş dantel, klasik ve yeniden yorumlanan formlarıyla bu sezon da kendini unutturmuyor. Dantel desenlerinde klasikleşmiş çiçek motiflerinin yanısıra 2015 koleksiyonunda, geometrik desenler ve fishnet görünümü de ön plana çıkıyor. Böylece dantel daha klasik ağır görünümden sıyrılarak modern ve genç gelinlerin de tercihi haline geliyor.


Masalsı Tüller

Klasik kabarık gelinlikler 2015 sezonunda daha yumuşak ve hafif tüllerle buluşuyor. Farklı dikiş teknikleri uygulanarak ortaya çıkan detaylar, minimal ve modern çizgiler oluşturuyor. Sade modeller ile göşterişli olmayı seven gelinler bu sezon tül modelleri tercih ediyor. Bu trendin öncüsü olan Vera Wang, 2015 koleksiyonunda da tül modellere ağırlık veriyor.

Uzak Düğünler

Dünyada ivme kazanan bir trend haline gelen ‘Destination Wedding’ konsepti, modern bir tarz oluşturuyor. Zaman zaman abartılı detaylar sade hatlarla buluşuyor, bazen de sade kesimler minimal farklılıklarla karşımıza çıkıyor. Vintage şıklığa gönderme yapan bu trend düğün sonrası partilerde de tercih ediliyor. Düğün sonrası partiler için bir diğer seçenek olan kısa gelinlikler, hem nikah seremonilerinde, hem de düğün mekanına gidene kadar bütün günü geçirmek için keyifli ve rahat bir alternatif sunuyor.

Cesur Dekolteler

Cesur ve iddialı kesimler, derin sırt ve göğüs dekoltelerinin öne çıktığı ve klasik gelinlik tarzından uzak, sıradışı bir görünüm sunuyor. Sırt ve göğüs dekoltesini tamamen açık bırakan modeller olduğu gibi, dantel ve tül detaylarla transparan olarak kapatılan modeller de 2015 sezonunda göze çarpıyor.


Gelin adaylarının hayallerini süsleyen Vakko Wedding, herkesin bu hayali yaşayabilmesi için genişlettiği model ve marka seçeneğiyle ulaşılabilir lüks kavramını gelinlerle tanıştırıyor. Vakko Wedding 2015 koleksiyonunda fiyat skalası oldukça geniş. 2.750 TL’den başlayan fiyatlarla, Vakko Wedding’in üstün hizmet kalitesi gelinleri hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.


Dünyaca ünlü gelinlik ve aksesuar koleksiyonlarının Türkiye’deki buluşma noktası olan Vakko Wedding, ‘Wedding House’ konsepti ile gelin, damat ve aileleri için tüm seremonilere uygun gelinlik, smokin, elbise ve aksesuar seçeneklerini tek bir çatı altında topluyor. Vakko Wedding House Zorlu Center, Vakko Wedding House Suadiye ve Vakko Wedding House Ankara mağazaları, yıllar içerisinde gelişen ‘Wedding House’ konsepti ile hizmet veriyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest