Brand Who Lansmanı

3/11/2015


Türk erkek giyim markası Brand Who, 10 Mart Salı günü Beykoz Kundura Fabrikası’nda dünya ile aynı anda 2015/16 Sonbahar-Kış koleksiyonunu sunarak marka lansmanıyla sezona hızlı bir giriş yaptı.

Dünya ile aynı anda 2015-2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunu sunduğu Brand Who marka lansmanında, defile styling çalışmasını ünlü stil ve moda danışmanı Başak Dizer tarafından yapıldı. Önümüzdeki kış müşteri ile buluşacak Brand Who koleksiyonu, herkesten önce davetliler ile buluştu. Her detayda Brand Who ruhunun hissedildiği geceye New York’dan ünlü DJ Rub N Tug muhteşem müzikleriyle eşlik etti. Ünlü isimlerin de katıldığı, özel ve sıra dışı defile sunumu ile ev sahipliği yapan etkinlikte davetliler keyifli bir gece yaşadı.


Eric Duncan, Ali Aksöz, Barış Kılıç, Bora Uzer, Ceylan Çapa, Gonca Vuslateri, Hasan Arat, Kenan Ece, Nihat Odabaşı, Raisa-Vanessa Sason ve Sinan Güler gibi bir çok ünlü ismin katıldığı gece sürpriz şovlarla konuklarını ağırladı.

Farklı olmayı, yeniliğe açık stil sahibi erkekleri hedefleyen oluşturan Brand Who markasının Avrupa başta olmak üzere birçok ülkede satış noktası bulunuyor.

www.brandwho.com
instagram: Brandwho

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest