“Cinderella” Hollywood Galası

3/05/2015


Yönetmenliğini Kenneth Branagh'ın yaptığı "Cinderella" filminin dünya galası gerçekleşti. Daha önce düzenlenen basın toplantısında Branagh, filmde herkes tarafından bilinen bir hikayenin anlatıldığını belirterek, kendisinin burada cesaret, iyilik ve psikoloji gibi özelliklere önem verdiğini söyledi. 

Cinderella'nın Disney uyarlamasında alıştığımızın dışında bir rolle karşımıza çıkan Cate Blanchett bu filmde kötü üvey anne rolünde. Blanchett ise kötü rolleri oynamanın eğlenceli olduğu görüşünde. Bir gazetecinin "Bu filmde sizin isminizi duyduğumda Cinderella'yı oynayacağınızı düşündüm" şeklindeki sözlerine teşekkür edip; "O rol için çok yaşlıyım" demiş. 

Celine'in 2015 Resort koleksiyonundan monokrom elbisesiyle minimalist stilini ortaya çıkarmış.


Filmde Cinderella'yı canlandıran Lily James filmde giyilen kostümlerin önemli olduğunu belirterek, oynarken kostümlerin biraz rahatsızlık verdiğini söylemiş. Cinderella'yı canlandırdığı için oldukça mutlu olan James filmin Hollywood galası için Elie Saab'ın 2014 Coutere koleksiyonundan mint rengindeki yarı transparan ve iki yanında cepleri bulunan bir elbiseyi tercih etmiş. Özellikle Christian Louboutin'in kelebek kondurduğu ayakkabısını göz önüne çıkartıp, bu masalın en önemli detayını vurgulamış. 


'Modern Family'nin oyuncusu Sarah Hyland, Naeem Khan'ın Pre-Fall 2015 koleksiyonundan gri boncuklarla bezeli, tek omuzlu kokteyl elbisesini soft pembe ruju ve siyah ojeleriyle birlikte tamamlamış. Metalik grisi sandaletleriyse Brian Atwood tasarımı. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest